Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Tym razem nie o pacjentach ale o pracownikach infolinii pewnej hurtowni,ale też fajne. Dzwonię wczoraj do pewnej hurtowni i w pośpiechu chlapnęłam-czy jest spirytus vini?Cisza.Pani szuka.Chciałam pomóc i podpowiadam-może pani ma pod Etanolum?.Cisza.Pani szuka.Może pod Aethanolum?Cisza.Pani szuka.Rozgoryczona pytam-to nawet zwykłego spirytusu nie macie?Odpowiedz-zwykły to my mamy tylko winnego nie ma(spir.vini)
 3. Ostatni tydzień
 4. Na 90% to nie jest tabletka leku. Ale kto Pani na forum odpowie, czy nie ma się Pani o co martwić? Równie dobrze to może być ekstazy, co cukier puder.
 5. Znalazłam dzisiaj taką tabletkę w pokoju mojego dziecka, które nie bierze żadnych leków. Jestem trochę zaniepokojona i chciałabym wiedzieć co to za tabletka. Czy mam się martwić, czy nie mam powodów do obaw.
 6. Stary człowiek, Abram Mojsiejewicz postanowił wziąć gorącą kąpiel. Nagle krzyczy:- Sara! Szybko, chodź do mnie! Stanął mi!Sara wbiega pędem do łazienki, nachyla się nad wanną i mówi ze złością:- Ech, ty stary i głupi. On tobie nie stanął, tylko wypłynął. - Powiadają, że im gorszy charakter pisma człowieka, tym on jest lepszy w łóżku.- Pan jest na pewno lekarzem?!
 7. Krótko mówiąc - jakim kretynem musi być farmaceuta, do tego WYROBNIK! - którego jedynym celem, samym w sobie, a może nawet i misją zawodową - jest sprzedawanie jak najtańszych leków.

  1. APZW

   APZW

   A MZIMU szaleje szaleje szleje i sie śmieje.... (można nucić na załączoną melodie 

    

 8. Też obstawiałabym, że jest napisane "zdolna"
 9. Wcześniej
 10. A może napisał treściwie: zdolna
 11. przy wymogu okularów w mojej ocenie nie dostałaby Pani badań ważnych na 15 lat. (z autopsji) ale najlepiej upewnić się u lekarza co tam wpisał. nie gwarantuję że dobrze czytam ten szlaczek
 12. Dziękuję za odpowiedź. Czyli jeśli musiałabym nosić okulary to wpisany byłby tam specjalny kod? Bo martwię się że będę musiała mieć okulary na egzaminie a ja zwyczajnie ich nie będę miała z powodu niewiedzy przez ten nieczytelny zapis. Pozdrawiam.
 13. domyślam się, że tam może pisać zdrowy/zdrowa choć skoro jest brak przeciwwskazań to on w ogóle tu nicn nie powinien pisać
 14. Dodaję zdjęcie w całości
 15. co jest nadrukowane nad tym napisem, zdanie jest niekompletne ciężko kontekst złapać
 16. Bardzo mi zależy na odczytaniu tego tekstu.
 17. Moim zdaniem w dalszym ciągu można wydać za kapsułki tabletki i na odwrót też
 18. Witam. Mam zaświadczenie lekarskie i zapis jaki złożył lekarz jest kompletnie nieczytelny. Pomoże ktoś go rozczytać?
 19. I choć by przyszło tysiąc atletów i każdy zjadł by tysiąc kotletów... a ona jak by to była piłeczka nie stal... i do taktu turkoce... łomoce i pędzi... :)

 20. Podpisał ... a ja podpisałem wczoraj wnioski o urlopy dziewczyn? Nadaję się na prezydenta :D

  1. APZW

   APZW

   Jeszcze nie, masz za małą wprawę w podpisywaniu.

 21. nowy lek
 22. Hehe, ale fajnie :D

   

 23. Artykul troche po lebkach. Jest wiele innych, bardziej sensownych.
 24. Serdecznie dziękujemy za reklamę lodówek dystrybuowanych przez firmę EPRUS...
 25. Witam Jestem tu nowa. Planuje otworzyć aptekę w Katowicach. Chciałabym waszych porad na co zwrócić uwagę kupując wyposażenie. Na razie wiem tylko tyle ile przeczytałam w tym artykule xxx Będę wdzięczna za wskazówki.
 26. Chyba max 4500 netto, ale muszą pilnie potrzebować.
 27. Poza tym co koledzy pisali o zdjęciu gipsu i bandażu elastycznym, cos jeszcze może odczytałabym. Puszczam wodze fantazji: 14 (oddział NFZ ?) jedenasta porcja brania antybiotyku stan (?) uogólniony z mniejszym lub minimalnym czymś (deh... lub dek...) może dekompensacją zastosowano promazynę po czym leczono p/bólowo (raczej na zasadzie domysłu) – skoro lekarz ortopeda traumatolog to z pewnością coś musiało boleć na końcu kod choroby, zdaje mi się że świadczy o jakimś urazie nadgarstka lub ręki (S60) może coś odgadłam
 1. Załaduj więcej aktywności