Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Tragicznie nie jest warty.
 3. Nie jest warty.
 4. Hej... Postanowiłam się podpiąć pod temat, gdyż ostatnio mam problem z korzonkowami... Niestety w najbliższym czasie nie będę w stanie odwiedzić lekarza, dlatego pytam się tutaj, czy ktoś z Was stosował preparaty z "czarcin pazurem"... Znalazłam harpagon forte max gdzieś tutaj https://bola-stawy.pl/co-na-bol-stawow-kolanowych-wybrac/, on podobno ma go w składzie i czy warty jest tych niemałych pieniędzy. Czy ktoś miał z nim styczność?...
 5. Ostatni tydzień
 6. Lekarz przepisał dawkowanie i należy się jego trzymać. Jest wiele wskazań do przyjmowania tego leku, a ulotka nie wspomina o wszystkich.
 7. Witam. Dostałem od lekarza lek na zapalenie górnych dróg oddechowych. Ale powiedziałem mu że mam zaczerwienione i swędzące prącie to powiedział że prawdopodobnie to chlamydia i że ten lek też pomoże. Tyle że mam brać 1 tabletkę dziennie przez 6 dni a w ulotce jest napisanie że jednorazowo 2 tabletki. Już jedną wziąłem. Czy mogę wziąć w jeden dzień dwie? Czy brać po jednej a i tak to pomoże na chlamydie
 8. bez dawkowania dwa najmniejsze opakowania. Przy dawkowaniu 1x1 tabl. max. 120 tabl. Lub po 2 opakowania bez dawkowania z odroczoną datą realizacji rp.
 9. Super bardzo Ci dziękuję
 10. Tak, przeniosłem dwa tematy - specka czerwiec 2018 oraz zima 2018 czasowo do Dyskusje o farmacji dla specjalistów. Powisi tam tydzień i potem przeniosę z powrotem. Postaram się potem czasowo poprzenosić tematy z lat wcześniejszych jeśli będzie pozytywnyt odzew.
 11. Lunaak a czy byłaby możliwość przeniesienia tych wątków lub pytań i zagadnień egzaminacyjnych na otwarte forum? Zdaję sobie sprawę z tego, że pytania mogą odbiegać od wykładów, dlatego też zależy mi na możliwości dostępu, tym bardziej, że jestem farmaceutką. Myślę, że nie tylko ja bym się ucieszyła, bo co chwilę widzę wpis o podobnej tematyce.
 12. dziękuję, dostałam instrukcję jak wpuszczać te kropelki i już jest ok
 13. Ten egzamin to żart. Pytania nijak nie pokrywały się z zagadnieniami omawianymi podczas kursów. Większość strzelałem i zdałem. W sumie to już nawet nie pamiętam, o czym to było. A papier jest tak przydatny, że przez 3 lata nawet nie chciało mi się go w Izbie pokazywać.
 14. Kurczę to niedobrze a jest jakaś możliwość, żeby poprzenosić chociaż pytania i jakieś materiały ze specjalizacji na otwarte forum? Bo wychodzi na to, że tylko użytkownicy "za czasów starego administratora" mają przywilej wglądu a my nie mamy jakiejkolwiek możliwości.
 15. Niestety tylko Administrator może nadawać te uprawnienia. Administrator jeszcze się nie ujawnił na Forum od czasu przejęcia.
 16. Przesyłam link do regulaminu, który znalazłam. Wynika z niego, że należy umieścić co najmniej 10 merytorycznych wpisów na forum oraz przesłać odpowiednie skany dokumentów, aby uzyskać rolę farmaceuty. Nie sprawdzałam jeszcze tego, ponieważ jestem "świeża" a na forum, ale też mi bardzo zależy na dostaniu uprawnień "farmaceuta" ze względu na dostęp do działu ze specjalizacją.
 17. Doświadcza Pani działań niepożądanych, które należy jak najszybciej zgłosić lekarzowi w celu ewentualnej zmiany leku lub jego dawkowania.
 18. Wcześniej
 19. Na jaką stawkę może liczyć magister farmacji po stażu w powiecie polskim (Piła i okolice)? Niedługo będę szukać pracy i nie wiem jaka kwotę mogę zaproponować pracodawcy żeby nie przestraszyć Go:)
 20. Na recepcie zapisano Amitriptylinum 25 mg 60 tabl z odpłatnością 100%
 21. Proszę o odczytanie recepty. z góry dziękuje
 22. Czy może ktoś wie, ile opakowań leku może wypisać lekarz, jeśli lek jest stosowany doraźnie? Chodzi o leki na migrenę, która pojawia się nieregularnie, ale średnio raz na miesiąc, czasem rzadziej. Lekarz za każdym razem wypisuje po dwa opakowania, a w jednym jest 6 tabletek. Muszę zatem co 1,5 miesiąca udać się po kolejną receptę. Czy może mi wypisać np. 4 opakowania - wychodzi jedno na miesiąc, czy może też wydać dwie recepty, z czego druga do realizacji za miesiąc? Dziękuję za odpowiedź
 23. potwierdzam, tym bardziej w województwie lubelskim, wyzysk, wyzysk... prosze o opinie o pracy w sieci aptek prima
 24. Min od 2 tygodni przyjmuję krople Azopt na zalecenie okulisty - mam w ustach gorycz, z którą nie daję już rady - zupełnie jakbym stale ssała no-spę. Od tego mam mdłości, gulę i pieczenie w gardle i generalnie kiepskie samopoczucie. W ulotce są opisane min właśnie takie skutki uboczne, ale mnie to nie pociesza. Czy to przejdzie z czasem? Czy można temu jakoś zaradzić? Męczę się z tym okrutnie Dodatkowo od czasu przyjmowania kropelek pogorszyła mi się ostrość widzenia (nie po zażyciu tylko stale), jakaś mgła i wrażliwość - mam się z tym pogodzić czy też nie tak powinno być i to raczej niepożądane objawy i powinnam zmienić lek?
 25. ten, w którym jest 250 w całości. Czyli 250/2ml
 26. Może być na 100 %. Musi podać PWZ, numer Rp. system sam nada. Psychotropy Rp. zgodna z rozporządzeniem z kodami.
 1. Załaduj więcej aktywności