fbpx

Witam Żonie będą usówać ząb 8 z pod dzisła Zalecenia to przy…

0

Witam Żonie będą usówać ząb 8 z pod dzisła Zalecenia to przyjęcie 2 godziny przed paracetamolu 1g A 30 min przed nimesil 100 mg i ibuprofen 600mg Nie za dużo tego ? Mam rozpisane na kartce

1 tydzień temu
Kobieta
34 lat
Dotyczy leku Nimesil
1
0

Wszystkie wymienione leki działaja przeciwbólowo. Dodatkowo Nimesil i Ibuprofen wykazują także działanie przeciwzapalne. Jednocześnie leki te mogą w niewielkim stopniu zmniejszać krzepliwość krwi, co może być niebezpieczne w trakcie usuwania zęba. Warto skonsultować się ze stomatologiem i wyjaśnić wątpliwości dotyczące takiego zalecenia.

20 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?