fbpx

Witam, w niedzielę o godz. 20 powinnam założyć nowy krążek A…

0

Witam, w niedzielę o godz. 20 powinnam założyć nowy krążek Adaring, i niestety został on pominięty i włożyłam go dopiero w poniedziałek o 6 rano. Czy nadal będę chroniona prawidłowo? I którego dnia powinnam go wyjąć po 3 tyg.? Czy mogę wrócić do niedzieli?

5 dni temu
Kobieta
27 lat
Dotyczy leku Adaring
1
0

W przypadku założenia krążka Adaring z opóźnieniem jego skuteczność może być mniejsza. W związku z tym zaleca się stosowanie dodatkowej metody antykoncepcji przez 7 dni. Krążek powinien zostać wyjęty po 3 tygodniach. Może Pani powrócić do ponownej aplikacji w niedziele, skracając czas przerwy o jeden dzień.

22 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?