fbpx

Witam Rano biorę 1 tabl.lipanthyl supra 160 wieczorem 1 tabl…

0

Witam Rano biorę 1 tabl.lipanthyl supra 160 wieczorem 1 tabl.atorvasterol 20mg – tak przepisał lekarz rodzinny czy to jest w porządku. wyniki badania krwi :przed zazywaniem leków: cholester.6,9 mmol/l, hdl 0,9, ldl 3,7, trójgl.5,02mmol, kreatynina 147,0 po dwóch miesiącach zażywania tych leków : wyniki cholesterol 4,3 mmol/l, triglicer.2,35 kreatynina 167.

2 miesiące temu
Kobieta
72 lat
Dotyczy leku Lipanthyl Supra 160
1
0

Leczenie skojarzone Lipanthylu Supra oraz Atorvasterolu stosuje się u pacjentów u pacjentów z ciężką mieszaną dyslipidemią i dużym ryzykiem choroby sercowo-naczyniowej. Leczenie to może stosowane tylko u pacjentów, u których wcześniej nie występowały choroby mięśni. Jeśli podczas terapii zaobserwuje Pani bóle mięśniowe, należy poinformować o nich lekarza. Otrzymane wyniki badań, zwłaszcza kreatyniny, należy skonsultować z lekarzem prowadzącym. Na podstawie stanu pacjenta, historii choroby oraz doświadczenia będzie mógł podjęć decyzję o kontynuacji leczenia lub jej zmianie.

30 maja 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?