fbpx

Witam od 3 miesiecy biorę Slindę,już 10 dni po zakonczeniu k…

0

Witam od 3 miesiecy biorę Slindę,już 10 dni po zakonczeniu krwawienia mam znowu bardzo silne krwawienie czy to przy tych tabletkach normalne ?

4 miesiące temu
Kobieta
25 lat
Dotyczy leku Slinda
1
0

Producent leku Slinda podaję w informacji dla pacjenta, że podczas przyjmowania tego leku mogą wystąpić nieregularne krwawienia. Jeśli krwawienie jest obfite i budzi Pani niepokój, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

27 kwietnia 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?