fbpx

witam , Czy stosując globulki dopochwowe Gynoxin Optima, kur…

0

witam , Czy stosując globulki dopochwowe Gynoxin Optima, kuracja trzydniowa od poniedziałku do środy można współżyć w piątek ? Miną już wtedy 48h od przyjęcia ostatniej dawki globulek. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

2 miesiące temu
Kobieta
22 lat
Dotyczy leku Gynoxin Optima
1
0

Według badań przeprowadzonych przez producenta fentikonazol zawarty w globulkach Gynoxin Optima powoduje wyleczenie grzybicy w ciągu 7 dni. Zaleca się wstrzymanie od aktywności seksualnej do pełnego ustąpienia objawów infekcji grzybiczej. W przeciwnym wypadku może dojść do zakażenia partnera oraz reaktywacji zakażenia.

20 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?