fbpx

Witam córka lat 14 bierze lek mobemid 150mg 2 razy dziennie,…

0

Witam córka lat 14 bierze lek mobemid 150mg 2 razy dziennie, mam pytanie odnośnie innych leków. Czy przy nim może podczas choroby zażywać lek imuprom max sprint, apap i herbapect?

3 miesiące temu
Kobieta
18 lat
Dotyczy leku Mobemid
1
0

Moklobemid zawarty w leku Mobemid może zwiększać siłę działania ibuprofenu lub innych niesteroidowych produktów
przeciwzapalnych. W czasie choroby lepiej stosować leki zawierające paracetamol (np. Apap, Panadol). Herbapect na kaszel będzie dobrym wyborem. Jednocześnie warto zaznaczyć, że stosując lek Mobemid należy unikać leków przeciwkaszlowych zawierających dekstrometorfan.

23 maja 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?