fbpx

W ulotce leku Ciphin 500 sa sprzeczne informacje na temat je…

0

W ulotce leku Ciphin 500 sa sprzeczne informacje na temat jego przyjmowania – jest informacja ze mozna go przyjmowac w czasie posilku i wtedy zawarty w posilku wapn nie przeszkadza lekowi ale jest tez info ze jezeli przyjmujemy poza posilkami to nie nalezy sporzywac produktow nabialowych i zwierajacych wapn bo zmniejszaja wchlanianie leku – To mozna w koncu jesc nabial czy nie bo zupelnie tego nie rozumiem

2 miesiące temu
Kobieta
50 lat
Dotyczy leku CIPHIN 500
1
0

W trakcie stosowania leku Ciphin 500 nie należy spożywać produktów bogatych w wapń, w tym nabiału. Pierwiastek ten znacznie zmniejsza wchłanianie substancji czynnej zawartej w Ciphin 500.

10 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?