Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Materiały na I,II,III rok Farmacji

4 posts in this topic

Guest Ines

Witam! Mam do sprzedania materiały na I,II i III rok Farmacji, studiuję w Sosnowcu, moje gg 9036894

Guest Ines

Witam! Mam do sprzedania materiały na I,II i III rok Farmacji, studiuję w Sosnowcu, moje gg 9036894

Lista materiałów:

I rok

Repetytorium z chemii ogolnej uzywane na seminarkach przez caly I semestr, Biologia z genetyka-ksero ksiazki ,,Seminaria z cytofizjologii" Kawiaka, seminarki, wyklady, ksera z innych ksiazek, Higiena i epidemiologia-seminarki wyklady pytania, Chemia Nieorganiczna/kationy-ksera z ksiazki ntego co trzeba umiec na zaliczenie laborek, Biofizyka- seminarki wyklady, Historia farmacji i filozofii, Wyklady i pytania z calej chemii nieorganicznej, Botanika-ksera z ksiazek na seminarki, pytania, Fizjologia i anatomia, wyklady, pytania, seminarki, Chemia analityczna-wyklady, pytania, Chemia nieorganiczna/tablicowki wszystie zagadnienia na seminarki

II rok:

Immunologia-seminarki wyklady, pytania, Chemia organiczna-ksero ksiazki, seminaria-rozwiazania zadan na kazde seminaria ,Chemia Organiczna" Mastalerz, Farmakoekonomika, Ksera seminarek na fakultety, Analiza instrumentalna-pytania ,wyklady, Ksera z ksiazki, Chemia fizyczna-seminarki, ksera z ksiazek, materialy na laborki, wykaldy, pytania na egz, ksera ksiazek: "ch. fizyczna"Sobczyk Kisza i "ch. fizyczna" H. Jankowska, Patofizjologia-wyklady pyt, ksera na seminarki

III rok:

Chemia lekow- masa materialow- na seminarki i laborki, wyklady i pytania, Biochemia-tez masa materialow na seminarki, laborki, wyklady, pytania, ksiazka nowa(nie ksero) "Ćwiczenia z biochemii" Kłyszejko, Farmakognozja- seminarki+wyklady+pytania, Technologia postaci leku(TPL)-wykaldy pytania, rozwiazanai recept, , Biologia molekularna-seminarki i wyklady i pytania na egz, Synteza i technologia-mat an laborki, wykaldy pytania

Guest Delka

Witam! Mam do sprzedania bardzo obszerne materiały na I rok farmacji na ŚUMie

1.BOTANIKA-Pytania na egzamin z botaniki(zbindowane,drukowane);testy z botaniki wraz z odpowiedziami;, słówka łacińskie na kolosa,opracowania materiałów na kolosy z systematyki,ksera potrzebnych książek(wszystko dokładnie opisane),rysunki roślin z zajęć,

2. BIOLOGIA I GENETYKA- zagadnienia i opracowania tematów na kolokwia,kserówki wszystkich potrzebnych książek(wszystko uporządkowane i opisane), książka ,,Seminaria z cytofizjologii”(zbindowana,zadbana),zeszyt z biologii i zeszyt z genetyki z opracowanymi już rysunkami,książki Podstawy biologii komórki(cz I i II, zbindowane)

3.CHEMIA ANALITYCZNA- pytania na egzamin z poprzednich lat z rozwiązaniami, wydrukowane wykłady ( zbindowane ), materiały z komplekso,redoksy i konduktometrii, zadania z seminarek, repetytorium z chemii ogólnej i analitycznej

4.ANATOMIA I FIZJOLOGIA- wydrukowane wykłady, materiały z Ligoty, książka Podstawy anatomii człowieka(zbindowane),książka Fizjologia człowieka w zarysie(zbindowana),pytania na egzamin

5.MATEMATYKA- zbindowane zadania z lekcji,książka elementy matematyki wyższej,

6.STATYSTYKA- zeszyt z zadaniami,przykładowe zadania od prowadzących i zadania z kolokwiów z poprzednich lat, wykłady(zbindowane),

7.CHEMIA OGÓLNA I NIEORGANICZNA- skrypt z zadaniami rachunkowymi na seminarki(bindowany,A4,bardzo czytelny,wymagany),skrypt na laborki (wymagany),opracowanie prezentacji, materiały na tablicówki, zbindowane zagadnienia na egzamin,

8.BIOFIZYKA-zestaw ćwiczeń wraz z odpowiedziami w formie elektronicznej,pytania na egzamin z odpowiedziami,zdjęcia wszystkich wykładów,

9.ŁACINA- ksero książki Lingua Latina Pharmaceutica, wydrukowane słówka łacińskie,wszystkie potrzebne ściągi na kolosy, kolosy z zeszłych lat(co roku są te same :) )

10.CHEMIA FIZYCZNA- rozwiązane zadania na seminaria!,zagadnienia z opracowaniem na laborki, ksero wszystkich wykładów !

Ponadto materiały w formie elektronicznej(książki,pytania i zadania na kolokwia,zdjęcia z wykładów, wszystko uporządkowane i podpisane).

Materiały te pomagają uzyskać zwolnienie z wielu przedmiotów.

Oferuję także pomoc, chętnie udzielę informacji na temat uczelni i miasta :)

Tel 510 249 692

Za moich czasów wystarczyło spytać młodsze roczniki i już materiały były pchnięte do chętnego, albo karteczka na tablicy ogłoszeń.

A teraz internet ....

Ehhh stary się robię...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Seliga
      Witam.
      Jeśli założyłem temat nie w tym dziale to przepraszam. Nie mogłem znaleźć odpowiedniejszego wiec założyłem na ogólnym.
      Jestem tu nowy,
      założyłem konto na tym forum gdyż myślę o farmacji jako moim zawodzie ale nie jestem pewien jeszcze i muszę się dowiedzieć o niej jak najwiecej.
      Chodzę do III kl. Gimnazjum . Czeka mnie Egzamin Gimnazjalny. Już Podobno mamy wybierać sobie szkołę średnia, a co za tym idzie zawód. Będąc dobrym z Biologi/Chemii od razu wpadł mi pod oko zawód farmaceuta. Tak wiec mam masę pytań.
      Co ogólnie sadzicie o tym kierunku/zawodzie?
      Czy studia są trudne?
      Myślałem też od razu o pracy za granica (zaraz po stażu). Nie wiedzę dla siebie w Polsce perspektyw.
      Czy nauka angielskiego od podstawówki po LO wystarczy aby dać sobie radę za granicą?
      (Z angielskiego dobrze mi idzie i w tym roku zdaje na egzaminie rozszerzony angielski, słyszałem ze podchodzi on pod maturę nawet.)
    • By ciekawska11
      Jestem zainteresowana studiami farmaceutycznymi dziennymi! i zastanawiam sie czy będę miała czas na pracę i jednoczesne studiowanie ? Mam plan dorobić sobie parę groszy by nie obciążać aż tak rodziców finansowo, ale czy materiał jaki trzeba opanować przy dziennym studiowaniu pozwoli mi na taki 'komfort' ?