Zarobki w aptekach szpitalnych
11 11

66 postów w tym temacie

Nie - takie są realia tego kraju. Tak należy to rozumieć.

W aptece szpitalnej praca magistra farmacji nie schodzi obecnie poniżej 4000 zł na rękę.

Interesujące :)

Szkoda, że to bajka...

Gość Nikifor

We Wroclawiu ile płaca w szpitalach magistrom? Ostatnio jakiś wysyp ogloszeń.

Bo nikt nie chce tak psie pieniadze oferuja, Dolnoslaskie centrum onkologi do pracowni cytostatykow - podstawa 2,3 do 2,5 tys. + ewentualne premie i dodatki o ile beda.

Szukaja tez do Marciniaka ale tam ju bez pracowni cyto. Na Borowskiej lepsze zarobki ale to tez nie od razu.

Gość Nikifor

W aptece szpitalnej praca magistra farmacji nie schodzi obecnie poniżej 4000 zł na rękę.

A teraz po dwóch latach czy coś sie zmienilo?

Taaa ale chyba w pracowni cytostatyków :P

Taaa ale chyba w pracowni cytostatyków :P

niestety chyba tak ;)

teraz jeszcze się spotyka coraz częściej, że sobota/niedziela nie jest płatna dodatkowo tylko jest jako dzień do odbioru ;)

W Trójmieście roznosząc ostatnio CV (staż robiłam częściowo w szpitalnej i zainteresował mnie ten rodzaj pracy na tyle, by spróbować taką dostać ;)) słyszałam, że zarobki są, cytuję kierownika, "tragiczne". Od znajomego znam stawkę 2200, bliżej 2500 pokrywałoby się z tym, co usłyszałam w mojej aptece stażowej. Zależy od szpitala, ale ogólnie kilku różnych kierowników stwierdziło, że ostatnie parę lat to bardzo zły okres dla farmaceutów szpitalnych, stawki to odzwierciedlają... Ale niezależnie od stawek, nie ma po prostu etatów, więc problem się rozwiązuje - trzeba szukać w otwartej :D

2500zł za prace 7-15 pon pt, wypełnianie faktur i ładowanie koszyków lekami na oddziały to chyba spoko :P

• Upvote 1

Technik ok. 30 lat stażu (cały w jednym miejscu pracy ;-)) - 2780 brutto - szpital powiatowy (cała obsada to technik + 3/4 magistra-(kierownik)

Technik 20 lat stażu w szpitalu wojewódzkim 2400 brutto (dane orientacyjne sprzed 3 lat).

Ktoś ma jakieś świeższe informacje o zarobkach w szpitalach? Ile w cyto, ile w zwykłej aptece? Wrocław, Kraków?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
11 11

• Podobna zawartość

• Przez Ingrit
      Dzień dobry!
      Mam problem z rozczytaniem nazw leków, jakie zostały mi podane podczas operacji. Rozczytuję tylko dwa: Theospirex i Eaxcyl.
      Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna.
      Pozdrawiam.

• Przez lunaak
      Szanowni Państwo, którzy jeszcze starają się o rejestrację w Wielkiej Brytanii jako Pharmacy Technician - do Was ta informacja.
      Dochodzą do mnie sygnały i zapytania o rzekomej obowiązkowej opinii dołączanej do aplikacji składanej do General Pharmaceutical Council, wydawanej przez ugrupowania takie jak ZZTF, GWPAIA czy inne polskie twory zrzeszające techników farmaceutycznych (opcjonalnie).
      Żadna - powtarzam, ŻADNA organizacja w Polsce nie zrzesza techników obowiązkowo w celu wykonywania zawodu. Technik farmaceutyczny nie posiada dokumentu zwanego "prawo wykonywania zawodu".
      Żadne opinie jakiejkolwiek organizacji czy to będzie: 
      lokalna izba aptekarska, naczelna rada aptekarska, naczelna izba aptekarska, GIF, WIIF czy jakiekolwiek związki zawodowe - nie są rozpoznawane w toku rejestracji techników farmaceutycznych z Polski przez General Pharmaceutical Council.
      Dokument wymagany przez General Pharmaceutical Council od techników z Europy kontynentalnej - (Państwa EEA, EOG, EU - Unii Europejskiej, European Economic Area - Europejski Obszar Gospodarczy) to:
      letter of good standing from registering body.
      W przypadku Polski - takiej organizacji dla techników nie ma.
      Tym dokumentem jest dla Państwa wyciąg z Krajowego Rejestru Karnego, który należy skopiować, kopię potwierdzić u notariusza, a następnie kopię przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego i dopiero takie tłumaczenie KOPII dołączyć do aplikacji. (Tylko w tej kolejności zagwarantuje się odczytanie każdego słowa polskiego przez stronę brytyjską!)
      Wszelkie informacje w internecie na stronach związków zawodowych, forach, blogach, kanałach jutubowych czy innych źródłach jakoby polskie związki wydawały obowiązkowe opinie dla celów rejestracji polskich techników farmaceutycznych w brytyjskiej izbie farmaceutycznej (General Pharmaceutical Council) są NIEPRAWDZIWE i niepotrzebnie siejące zamęt oraz przedłużające okres gromadzenia dokumentów przez kandydatów.

Jedynym wiążącym źródłem informacji w zakresie rejestracji będzie tylko i wyłącznie przydzielony pracownik GPhC, który poprowadzi kandydata przez cały proces. Są to osoby pomocne i nie należy bać się zadawania pytań. Od tego Ci ludzie są powołani i opłacani ze składek.
      Jeśli kandydat ma problemy językowe to warto zastanowić się na sensem rejestracji i pracy w UK.
    • Przez paulinaa92
      Witam,
      Czy ktoś z Was pracował w sieci Aptek Codziennych? 
      Proszę o odpowiedź, pozdrawiam. Pilne.