Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Zapytanie

4 posts in this topic

Guest Kappe

Od razu na Dzień dobry przepraszam, że post rzucam akurat tutaj, ale nie przeglądałem na szybko innych tematów zbyt dokładnie, a z racji, że Sosnowiec jest mi bliski to właśnie tutaj ten post się znalazł. Jestem tegorocznym maturzystą i rozważam wybór właśnie farmacji. Chciałem się spytać "starych wyjadaczy" w dziedzinie farmacji jak to jest. Czy jest praca dla magistra farmacji, w jakim przedziale można się spodziewać zarobków? Nie pytam z chęci zarabiania "niewiadomo ile", po prostu chciałem wiedzieć czy da się z tego jakoś wyżyć. Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdrawiam, Kappe.

Guest Kappe

Up.

Nikt mi nie odpowie? Sądziłem, że to w miarę pokaźne forum.

Guest OP
Sądziłem, że to w miarę pokaźne forum.

Oprócz pokaźności ma nawet takie fajne coś, jak SZUKAJ

Takie tam rózności

Pierwsza praca

Zarobki...

i wiele innych mogących Cię interesować wątków....

nie przeglądałem na szybko innych tematów zbyt dokładnie

W razie jakby co, wszyscy użytkownicy foruma z chęcią odszukają i przeczytają interesujące Cię wątki na głos, a nagranie w formacie mp3 wyślą Ci na maila (gdy będzie trzeba, zrzucimy się nawet na odtwarzacz) - powiedz tylko słowo ;)

Bo Bracia Koala są tu po to, aby pomagać!

Guest Kappe

Przyznaję, zbłaźniłem się w dwóch swoich pierwszych postach jakie na tym forum napisałem. Przepraszam. Dziękuję za linki do wątków i obiecuję, że dołożę wszelkich starań, żeby nie robić z siebie pajaca następnym razem ;). Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!

P.S. Chyba można zamknąć.