Praca w Wielkiej Brytanii - wynagrodzenia
3 3

10 posts in this topic

Witajcie, aktualnie prowadzę rekrutację dla klienta w Wielkiej Brytanii, duża sieć aptek ale z bardzo przyjazną kulturą organizacyjną. Zastanawiam się tylko jaki poziom wynagrodzenia za etat (40 h tygodniowo) to będzie rynkowe wynagrodzenie. Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to będę wdzięczna za informacje. Jeżeli ktoś z kolei chciałby poznać ofertę to oczywiście proszę śmiało pisać.

Pozdrawiam, Martyna

Dla farmaceuty szeregowego, bez MUR-ów, szczepień, rzucania palenia, pigułki po, ordynacji pomocniczej? Czy z jakimiś dodatkowymi uprawnieniami?

Tak, dla szeregowego farmaceuty, czyli magistra farmacji ze znajomością języka angielskiego. Oni już sami szkolą i wdrażają w procedury obowiązujące w Wielkiej Brytanii. Aktualnie staram się zdobyć możliwie dużo informacji i moje pierwsze pytanie to jaki poziom wynagrodzenia jest ok, dla osoby, która startuje na tamtym rynku. Ciekawa jestem opini ludzi z branży farmaceutycznej :) 

Jaki rejon? 

Nasz klient to sieć aptek więc mają wiele lokalizacji w których można rozpocząć pracę, z wyłączeniem Londynu. Uwzględniają preferencje kandydatów, więc jeżeli ktoś ma rodzinę czy znajomych w UK to można starać się żeby lokalizacja była w preferowanej okolicy.

Nowi na rynku mogą liczyć na stawki powyżej 30000GBP rocznie. W zależności gdzie jest apteka, w jakim rejonie, stawki są wyższe, bo zwyczajnie nie ma komu przyjść do pracy.

Dzięki za wiadomość, czyli stawki które mamy są rynkowe a nawet lepiej. Pozdrawiam serdecznie :)

Witam, jesli oferta jest w dalszym ciagu aktualna prosze o wiadomosc lub kontakt.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

oczywiście oferta nadal jest aktualna.

Jeżeli jest Pani zainteresowana poznaniem szczegółów to zachęcam do kontaktu. To mój numer telefonu: 607 901 477.

Pozdrawiam

Witam, moglabym prosic o kontakt przez emaila ania201992@gmail.com. 

Pozdrawiam 

A.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
3 3

• Similar Content

• By lunaak
      Szanowni Państwo, którzy jeszcze starają się o rejestrację w Wielkiej Brytanii jako Pharmacy Technician - do Was ta informacja.
      Dochodzą do mnie sygnały i zapytania o rzekomej obowiązkowej opinii dołączanej do aplikacji składanej do General Pharmaceutical Council, wydawanej przez ugrupowania takie jak ZZTF, GWPAIA czy inne polskie twory zrzeszające techników farmaceutycznych (opcjonalnie).
      Żadna - powtarzam, ŻADNA organizacja w Polsce nie zrzesza techników obowiązkowo w celu wykonywania zawodu. Technik farmaceutyczny nie posiada dokumentu zwanego "prawo wykonywania zawodu".
      Żadne opinie jakiejkolwiek organizacji czy to będzie: 
      lokalna izba aptekarska, naczelna rada aptekarska, naczelna izba aptekarska, GIF, WIIF czy jakiekolwiek związki zawodowe - nie są rozpoznawane w toku rejestracji techników farmaceutycznych z Polski przez General Pharmaceutical Council.
      Dokument wymagany przez General Pharmaceutical Council od techników z Europy kontynentalnej - (Państwa EEA, EOG, EU - Unii Europejskiej, European Economic Area - Europejski Obszar Gospodarczy) to:
      letter of good standing from registering body.
      W przypadku Polski - takiej organizacji dla techników nie ma.
      Tym dokumentem jest dla Państwa wyciąg z Krajowego Rejestru Karnego, który należy skopiować, kopię potwierdzić u notariusza, a następnie kopię przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego i dopiero takie tłumaczenie KOPII dołączyć do aplikacji. (Tylko w tej kolejności zagwarantuje się odczytanie każdego słowa polskiego przez stronę brytyjską!)
      Wszelkie informacje w internecie na stronach związków zawodowych, forach, blogach, kanałach jutubowych czy innych źródłach jakoby polskie związki wydawały obowiązkowe opinie dla celów rejestracji polskich techników farmaceutycznych w brytyjskiej izbie farmaceutycznej (General Pharmaceutical Council) są NIEPRAWDZIWE i niepotrzebnie siejące zamęt oraz przedłużające okres gromadzenia dokumentów przez kandydatów.

Jedynym wiążącym źródłem informacji w zakresie rejestracji będzie tylko i wyłącznie przydzielony pracownik GPhC, który poprowadzi kandydata przez cały proces. Są to osoby pomocne i nie należy bać się zadawania pytań. Od tego Ci ludzie są powołani i opłacani ze składek.
      Jeśli kandydat ma problemy językowe to warto zastanowić się na sensem rejestracji i pracy w UK.
    • By babituran91
      Mam 25 lat pracuję w PL jako w/w technik, ale całe życie nie chcę mieć niecałe 2200 na rękę.

Postanowiłem od września zapisać się na kurs językowy, później podjąć się pracy zagranicą (np.produkcja), "wkręcić się" w ich język (akcent ect.), poznać tamtejszy "świat farmacji" i pracować w aptece.

Jakie kraje do tego się nadają? Wyczytałem, że bardzo cenią sobie w Szwajcarii niemieckich farmaceutów. Belgia? Niemcy? Może Skandynawia...

Francja odpada, że względu na akcent (mam małą wadę wymowy i nie wypowiem tego "rhy")

Pozdrawiam
    • By lokomotiv2
      Witam.
      Zostało mi zaproponowane stanowisko relief pharmacist, w Wielkiej Brytanii a dokładniej w Walii. Może na forum wchodzi ktoś, kto wie jak wygląda tego typu praca i może mi udzielić podstawowych informacji dotyczących zakresu obowiązków farmaceuty w Wielkiej Brytanii, jak wygląda typowy dzień, jak dużo pracy faktycznie odbywa się z pacjentami, a jak wygląda praca biurowa oraz przede wszystkim czym różni się taka praca od typowej pracy w aptece otwartej w Polsce. No i przede wszystkim czy warto chwytać się takiej pracy, jeśli wcześniej zaproponowano mi 3-miesięczny staż i jak takowy staż wygląda?
    • By tobyx
      Witam!
      Jestem obecnie studentem 5 roku farmacji. Z racji tego, że przy rekrutacji zabrakło mi kilka punktów żeby dostać się na studia stacjonarne, robię je w trybie niestacjonarnym, który jak wiadomo niczym nie różni się od stacjonarnego, z tą różnicą że się za nie płaci. Jednak ostatnio doszły mnie słuchy, że na dyplomie który odbiera się po stażu jest napisane, że ukończyłem je w trybie niestacjonarnym.
      W związku z tym mam do Was pytanie: czy jeśli będę chciał wyjechać do pracy za granicę, to mój dyplom zostanie tak samo uhonorowany jak dyplom magistra, który robił je w trybie stacjonarnym?

Ostatnio właśnie tak słyszałem, tzn. koledzy z grupy tak opowiadali, że to że ukończyliśmy studia niestacjonarne (a jak wiadomo to jest to samo co stacjo) to nie ma szans za znalezienie zatrudnienia za granicą, bo oni tam takich dyplomów niestacjo nie uwzględniają. Dodam, że trochę mnie ta informacja przybiła, bo w ten sposób z góry jestem skazany tylko na pracę w naszym kraju za nędzne pieniądze, a wcześniej planowałem po cichu wyjazd za granicę. Jednak nie wiem czy jest to prawda.
      Co sądzicie na ten temat?

Z góry bardzo dziękuję za pomocne opinie