Lek na/zapobieganie Alzheimer
1 1

1 post in this topic

Witam, założyłem konto, poniewaz nie wiem gdzie udać się z nurtującym mnie problemem/zagadnieniem. 

Chodzi mianowicie o lek leczący/zapobiegający  Alzheimerowi i pokrewnym, których z nazwy nawet nie znam.

Prosiłbym o kontakt z osobą która w tej materii posiada doświadczenie  (powody, skutki, etc). Najlepiej kontakt osobisty. 

Zdaje sobie sprawę,  że osoby które myśli, że mogą pomóc w tej sprawie jest mnóstwo aczkolwiek probil bym o wysłuchanie i pomoc osoby z doświadczeniem. Znane owiedzenie głosi że jeśli czegoś nie da się zrobić to przyjdzie osoba, która nie wie, że się "nie da" i to zrobi. Jako osoba niezwiązana z farmacja po kilku testach i przemysleniach dochodzę do wniosku że chyba wiem jak wyleczyć te chorobe. Ze znam lekarstwo. Wiem, że brzmi to głupio ale proszę o kontakt specjalisty, który oceni wnioski i spostrzezenia  laika. Mail qbadubiel@gmail.com (o ile mogę tu zamieszczac maila. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

• Similar Content

• By marcelii94
      Cześć, chciałbym się zapytać czy jest ktoś w stanie ocenić mi suplementy z skądśtam. Jest to e-market z którego zazwyczaj robię zakupy i chciałem przy okazji kupić sobie suplementy. Jest ktoś kto może sprawdzić jakość oraz stosunek ceny do jakości? Ewentualnie polecić gdzie kupić nie za drogo?
    • By cecylianowak6
      Witam
      Chciałabym zapytać, która tabletka leku hormonalnego leverette jest pierwsza ? Zgodnie z receptą jest to pierwsza tabletka na górze po lewej stronie. Jednak słowo start oraz dostarczone do opakowania naklejki wskazują na lewy dolny róg. Stąd moje pytanie czy pierwsza tabletka oznaczona na dołączonym zdjęciu to ta w czerwonym czy niebieskim kółku. Z góry dziękuję za odpowiedź

• By Desdemona
      Dzień dobry.
      Mam pytanie odnośnie oddziaływania chromu i Feksofenadyne na Novynette. Novynette biorę od wielu lat (ok8-9). Wcześniej brałam Microgynon 21, ale skutecznie hamował mi libido.
      Czy 100 mcg chromu i 180 mg Feksofenadyne mogą sprawić, że antykoncepcja może okazać się nieskuteczna i w ten sposób mialabym niechciana niespodziankę w postaci ciąży? Raz wyczytałam, że ze zestaw witamin i minerałów, który zawiera w sobie 100 mcg chromu powinnam zażywać najwcześniej 4 godz po Novynette. Ale efekt był tak, że idąc do pracy zapomniałam zabierać że sobą witaminy i prawie ich nie brałam, co poskutkowalo znacznym pogorszenie samopoczucia i osłabieniem. Zawsze brałam wszystko razem rano. (plus 75 mg Wellbutrinu). Kiedys farmaceuta powiedział mi w aptece, że to wszystko nie koliduje że sobą, ale ja tak panicznie boję się ciąży... Nie wiem w jaki sposób zażywać ta antykoncepcje, aby nie kolidowala z innymi preparatami, które zażywam. Dlatego proszę o radę i wytłumaczenie mi tego.
      Wspomniałam też o feksofenadynie, która zażywam w dawce 180 mg. Czy to prawda, że magnez utrudnia jej wchłanianie? Magnezu rano biorę 500 mg w formie mleczanu (51 mg MG 2++). Lek to Maglek B6. Biorę go rano, po poludniu i niekiedy wieczorem, jak sobie przypomnę.
      I jeszcze mam jedno pytanie odnośnie antykoncepcji, która stosuje ok 14-15 lat z niewielkimi przerwami. Łącznie na pewno nazbierało by się ok 10 lat. Jakie badania powinnam zrobić, aby wykluczyć ryzyko zakrzepicy. Przyznam, że od jakiegoś czasu prawa noga, a szczególnie stopa ma niekiedy tendencje do drętwienia. Dodam że u mnie w rodzinie nie było chorób tego typu. Lekarz przepisał mi tylko D-dimery, ale i tak z wielkim trudem. W tygodniu wybieram się na badania. Tutaj na forum przeczytałam, że nie jest to wystarczające badanie.
      Bardzo proszę o rozwijanie moich wątpliwości.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

• By legeartis1306
      Witam. Mam takie oto pytanie. Czy leki 100% są w jakiś sposób kontrolowane przez organy? Mam na myśli, czy gdyby jakiś pacjent przykładowo dopisał jakiś lek na 100% na recepcie, który nie jest lekiem OTC i wszystko byłoby poprawne merytorycznie i estetycznie, to czy po zrealizowaniu takiej recepty ktoś może dojść do tego, że ów recepta została podrobiona? Czy ktoś np. porównuje wystawione recepty między lekarzem, a tym co zostało zrealizowane w aptece? Wiem, że z refundowanymi sprawa jest o wiele bardziej jasna, ale jak to jest z pełnopłatnymi?
    • By ewaimichal
      witam mam pytanie jestem w 24 mc i bylam dzis u lekarza bo boli mnie gardlo i ucho lekarz przepisal mi antybiotyk AZITROLEK 500 i nie wiem czy jest on bezpieczny dla maluszka prosze o porade !!!!