rejestrowania technika General Pharmaceutical Council "GPhC
2 2

2 posts in this topic

Mam takie pytanie odnośnie zarejestrowania technika General Pharmaceutical Council "GPhC" (czytałam cały proces od a do z do rejestracji ) Czy po takiej rejestracji otrzymuje się zezwolenie na pracę i posługiwanie się tym tytułem , Czy odpowiednia instytucja wydaje jakiś dyplom świadectwo czy w przypadku chęci podjęcia pracy w innym państwie (wiadomo wymaga rejestracji - ma tu znaczenie wcześniejsza rejstracjia w uk czy nie )

Po rejestracji otrzymuje się oficjalny list z powitaniem oraz nadanym numerem PWZ. Ten list może być dowodem rejestracji ale dana osoba widnieje również w publicznym rejestrze, do którego każdy ma dostęp ze strony GPhC.

GPhC nie wydaje zezwoleń na pracę. Zezwolenie na pracę to zupełnie inna kwestia. Natomiast rejestracja upoważnia do posługiwania się tytułem oraz pracy na odpowiednim stanowisku.

GPhC wydaje również zaświadczenia do pracy w innych krajach. Występuje się z takim wnioskiem indywidualnie. Należy dopytać czy to zaświadczenie jest ważne tylko w czasie gdy osoba utrzymuje rejestrację w GPhC gdyż jest ona odnawialna i obarczona szeregiem warunków do spełnienia.