Suplement diety podnoszący libido u kobiet
2 2

2 posts in this topic

proszę opinie o suplement diety f.emi.nam li.bido

Przyjmowanie takich suplementów nie ma żadnego uzasadnienia terapeutycznego. Te preparaty mogą jedynie wywołać efekt placebo.

Terapią problemów dotyczących libido zajmują się seksuolodzy i/oraz psychologowie.

Żaden suplement tego nie zastąpi.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
2 2

• Similar Content

• By Bialaangelika
      Witam. Zakupiłam przez internet wyżej wymienione tabletki. Nie uprawiam sportow ani nie mam wysokiego wysilku fizycznego.Zakupilam je ze względu na zmęczenie i wypadanie włosów. Mam pytanie odnośnie ich. 
      1.Jak długo mogę je stosować? 
      2. Czy to normalne, że po tych tabletkach mam intensywnie żółty mocz? 
      Poniżej są tabletki, które  kupilam:

• By azia
      Witam Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie totalny spadek libido.Chciałabym w jakis sposób to naprawić. czy znacie może jakieś leki, ktore u kobiety mogłyby chociaż trochę to polepszyć
      Nie oczekuję cudów ale może chociaż trochę da się zwiększyć kondycję na tym polu?
    • By Adixon
      Witam,

Mam zapytanie odnośnie "cudownie" olśniewającego suplementu diety "Sesja". Producent nie szczędzi zalet tego specyfiku. Ostatnio mój tata mi to kupił, ponieważ stwierdził, że do poprawy matury przyda mi się jakiś 'wspomagacz', a że dodatkowo pogoda robi swoje to zdecydował mi się zakupić wyżej wymieniony suplement. Podobno kiedy zapytał się w aptece odnośnie koncentracji i zmniejszenia poczucia senności itd. farmaceutka zachwalała "Sesję", no to kupił. Mimo to, ja jestem z dystansem nastawiony do takich cudotwórstw, dlatego kieruje tu moje zapytanie czy w jakimś stopniu może być to szkodliwe? czy rzeczywiście pomaga czy wręcz odwrotnie?. Gdzieś przeczytałem, że suplement zawiera miłorząb japoński, którego medyczne właściwości są kwestionowane.
    • By Nysander

Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15163328,Raport_amerykanskich_ekspertow__Zazywanie_witamin.html
    • By gorka21
      Nie ma jeszcze wątków w tym dziale, także, jak jak już pisałam gdzieś indziej, biorę OmegaRegen. Specjalistą nie jestem, ale trochę na ten temat czytałam i przede wszystkim mnie osobiście pomaga wersja dla skóry. Co Wy - farmaceuci - o tym sądzicie?
      Skład preparatu i więcej informacji można znaleźć tutaj: Ome.gaReg.en Sk.in