• Similar Content

• By carola2451
      Czy ktoś się orientuje czy podczas brania pectosol syrop,sinupret extract ,floxal krople do oczu (brane 3 dni skończyłam w sobote a w poniedziałek rano pierwsza próbka pobrana) ma sens robić badania sanepidowskie do celów sanitarnych (praca na kuchni itd) robię właśnie takowe badania w sanepidzie mi powiedzieli,że mogę przy tych lekach,bo nie mają one niby wpływu na florę bakteryjną itd ale teraz się zastanawiam czy nie są to pieniądze wyrzucone w błoto i potem lekarz medycyny pracy mi powie ,że od nowa mam zrobić pff ;/
    • By marcelii94
      Cześć, chciałbym się zapytać czy jest ktoś w stanie ocenić mi suplementy z skądśtam. Jest to e-market z którego zazwyczaj robię zakupy i chciałem przy okazji kupić sobie suplementy. Jest ktoś kto może sprawdzić jakość oraz stosunek ceny do jakości? Ewentualnie polecić gdzie kupić nie za drogo?
    • By NSebastian
      Proszę, wypowiedziałby się ktoś z Was czy mogę codziennie zażywać 2ooo jednostek vitaminy D, magnez+potas na skurcze oraz doppelherz na serce tonik, skład poniżej. Czy muszę konsultować się z lekarzem ? 

• By NSebastian
      Cześć, czy moglibyście polecić suplementację tauryną? Co mógłbym zaobserwować suplementując się nią. Rozjaśniłby mi ktoś działanie kwasu alfa liponowego jako suplementu ? Czy oba specyfiki poprawiają koncentrację i ogólne rozeznanie bez nadmiernej stymulacji ? 
    • By Bialaangelika
      Witam. Zakupiłam przez internet wyżej wymienione tabletki. Nie uprawiam sportow ani nie mam wysokiego wysilku fizycznego.Zakupilam je ze względu na zmęczenie i wypadanie włosów. Mam pytanie odnośnie ich. 
      1.Jak długo mogę je stosować? 
      2. Czy to normalne, że po tych tabletkach mam intensywnie żółty mocz? 
      Poniżej są tabletki, które  kupilam: