• Similar Content

• By pitto3
      Chciałbym się dowiedzieć, czy to prawda, że wszelkiego rodzaju suplementy diety należy przyjmować w mniejszych dawkach, ale częściej w ciągu dnia, aby były lepiej przyswojone?

Obiło mi się to gdzieś o uszy, dermatolog polecił mi przyjmowanie suplementu PROSTATAN na łysienie (ze wględu na dużą jakość ekstraktu z palmy sabalowej, likopenu, cynku). Na opakowaniu pisze że zalecana dawka to 1 tabletka 2 razy dziennie, do tej pory przyjmowałem 2 tabletki raz dziennie, czy powinienem brać po 1 tabletce 2 razy na dzień, aby zwiększyć jego skuteczność? Może to jakoś wpłynąć na lepsze efekty?
    • By MrOwl
      Witam, poszukuję tabletek, które uzupełniają niedobór choliny i metioniny.
      Wiem, że kiedyś dostępne były tabletki Methiovit albo Hepatic pharmaton, jednak teraz nie mogę nigdzie ich dostać.
      Moim problemem są nadmiernie wypadające włosy, wypada ich do 500 dziennie, brałam Vitapil przez 3 miesiące, ale chciałabym teraz spróbować czegoś innego, czegoś co uzupełni najróżniejsze niedobory, które mogą być przyczyną wypadania włosów.

Czy wie ktoś może, jaki jest zamiennik Methiovitu, który jest dostępny na rynku? Może być na receptę.

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka
    • Guest Lola
      By Guest Lola
      Co polecacie na wzmocnienie włosów?
      Ja szukam od dawna, ale jak gdzieś przeczytam że coś jest dobre, to na innym forum dosłownie odwrotnie twierdzą
      I tak ciągle..