Tauryna suplementacja
2 2

4 posty w tym temacie

Cześć, czy moglibyście polecić suplementację tauryną? Co mógłbym zaobserwować suplementując się nią. Rozjaśniłby mi ktoś działanie kwasu alfa liponowego jako suplementu ? Czy oba specyfiki poprawiają koncentrację i ogólne rozeznanie bez nadmiernej stymulacji ? 

W mojej ocenie nie widać różnicy, poza efektem placebo. 

Dziękuję! Czy może próbowałeś sam na sobie, czy z wiedzy książkowej czerpiesz doświadczenia ? 

Na sobie oraz publikacje.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
2 2

• Podobna zawartość

• Przez gajduska
      Na czym konkretnie polega różnica między tymi dwiema grupami?
    • Gość gardowy
      Przez Gość gardowy
      Witam , czy może mi ktoś powiedzieć , jaki jest najlepszy , a zarazem nie drogi (i ile kosztuje jeżeli ktoś pamięta) preparat na koncentrację i myślenie dostępny w aptece ? Chciałbym jakiś kupić , aby mi pomógł na egzaminach. Dzięki
    • Przez Marta3
      Jak długo ma trwać kuracja 30,60 czy 90 dni aby babcia zaczęla odczuwac poprawe.
    • Gość Liść
      Przez Gość Liść
      Trochę zaczęłam się interesować tym zagadnieniem, ale nie wszystko jest dla mnie jasne. Wiem, co to są probiotyki, ale ostatnio przeczytałam, ze nie liczy się w nich tylko ilość bakterii, ale też skład. Podobno niektóre probiotyki zupełnie działają na inne problemy zdrowotne. I jak tu wybrać jak z każdej strony reklamuje się inny? Możecie mi przybliżyć, czego konkretnie szukać w składzie tak by spełniały swoją funkcję? Co konkretnie działa na co?