AZOPT
2 2

3 posty w tym temacie

Min od 2 tygodni przyjmuję krople Azopt na zalecenie okulisty - mam w ustach gorycz, z którą nie daję już rady - zupełnie jakbym stale ssała no-spę. Od tego mam mdłości, gulę i pieczenie w gardle i generalnie kiepskie samopoczucie. W ulotce są opisane min właśnie takie skutki uboczne, ale mnie to nie pociesza. Czy to przejdzie z czasem? Czy można temu jakoś zaradzić?  Męczę się z tym okrutnie  :( 

Dodatkowo od czasu przyjmowania kropelek pogorszyła mi się ostrość widzenia (nie po zażyciu tylko stale), jakaś mgła i wrażliwość - mam się z tym pogodzić czy też nie tak powinno być i to raczej niepożądane objawy i powinnam zmienić lek?

 

Edytowano przez dudzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadcza Pani działań niepożądanych, które należy jak najszybciej zgłosić lekarzowi w celu ewentualnej zmiany leku lub jego dawkowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, dostałam instrukcję jak wpuszczać te kropelki i już jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
2 2