Jakie zastrzyki na ból kręgosłupa?
3 3

3 posty w tym temacie

Witam. Mam problemy z kręgosłupem. Bolą mnie praktycznie całe plecy. Raz mniej jak więcej. Są to zmiany przeciazeniowe - mamy dwojke małych dzieci i czesto nosze na rekach maluszki. Robilem rtg chodzilem na fizjo terapie bylem tez u kreglarza. Nic nie pomaga. Bralem mydocalm baclofen olfen uno i ostatnio w zastrzykach Aglan. Ten ostatni pomógł mi najbardziej. Po 5 zastrzykach boli mnie mniej ale dalej jeszcze trochę lupie. Wezme jeszcze 5 zastrzykow a jak nie przejdzie to nie wiem. Sa jeszcze mocniejsze zastrzyki? Ten aglan to mocny lek? 

Aglan działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Do niego warto dołączyć lek rozluźniający (np. Mydocalm albo silniejszy) oraz pomocniczo uzupełnić vit z grupy B np. Neurovit. 

Nie udzielamy przez internet informacji o leczeniu lekami, zwłaszcza na receptę. Nie znamy wszystkich istotnych faktów, a nasze napisane słowa zostają jako dowód i mogą świadczyć przeciwko nam, gdy pacjentowi coś się stanie po zastosowaniu, na ogół na pewno błędnie, naszych wskazówek. Po takie informacje należy zgłosić się do lekarza lub farmaceuty w aptece stacjonarnej, przedstawiając mu receptę, podstawie której będzie mógł dokonać rzetelnej oceny sytuacji, a nie czytać opowiastki w necie, które często zawierają błędy i niedopowiedzenia.

• Upvote 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
3 3