Dołączanie do grup - wymogi
3 3

5 postów w tym temacie

Witam,

czy mogłabym prosić o wyjaśnienie wymogu napisania 10 postów, aby móc dołączyć do grupy Farmaceuci? W działach ogólnodostępnych niewiele się dzieje, bez sensu odpisywać na starsze posty, w których zainteresowani otrzymali już odpowiedź. Dołączyłam do forum głownie ze względu na dział związany ze specjalizacją w farmacji aptecznej czy innymi , związanymi z pracą w aptece, a te działy w moim przpadku są dalej zablokowane.

Witam,

Od pewnego czasu zmienił się właściciel tego Forum, a co za tym idzie niektóre zasady przyznawania uprawnień. 

Niestety jako moderatorzy nie znamy szczegółów ani planów zmian jakie nowi właściciele mają w zamyśle.

Prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem byłby bezpośredni kontakt z Administracją co można zrealizować klikając w link Kontakt w lewym dolnym rogu strony.

Za utrudnienia moderatorzy przepraszają, ale niestety nie mają wpływu gdyż nie mają opcji nadawania uprawnień. Nikt nawet się z nami nie kontaktował co do dalszej moderacji dlatego trwamy jakby w zawieszeniu.

Właściciel się zmienił? Kiedy? Co się stało?  :o

Nie mogę zbyt dużo powiedzieć na ten temat gdyż po prostu nie wiem. Z dostępnych faktów można stwierdzić, że logo farmacja net pojawiło się w stopce forum, a Administratorami nie są już osoby, które dotąd nimi byli.

Nie było oficjalnego komunikatu w sprawie a sama zmiana nastąpiła pod koniec zeszłego roku.

Nie zwróciłam wcześniej uwagi....

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

3 3