lista producentów leków w Polsce
3 3

4 posty w tym temacie

dzień dobry!

drodzy Forumowicze, poszukuję listy producentów leków w Polsce, którzy wykorzystują substancje farmakologicznie czynne do swoich produktów.

czy ma ktoś z Was pomysł gdzie poza ChPL można  znaleźć gdzie w Polsce ktoś  coś produkuje?

Byłbym Wam bardzo wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam serdecznie

W ChPLach nie ma wytwórcy, tylko jest właściciel pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. Jeśli już, to w ulotkach. Jesli faktycznie szukasz wytwórców, to polecam zastanowić się nad tym, gdzie można znaleźć ich certyfikaty GMP.

Edytowano przez olde.vixen
  • Like 1

Wytwórców masz w bazie EUDRA:

http://eudragmdp.ema.europa.eu/inspections/displayWelcome.do;jsessionid=_JdQftXLOAfER3_BGj2S9lQwkxG2riEqCZiyjf0Jpj7_j1reCz64!5068976

Pamiętaj jednak, że w dzisiejszych czasach produkcja zwykle jest kontraktowana - lek polskiego podmiotu może być klepany w Korei a polskie fabryki mogą produkować leki Znanych Zachodnich Firm. To, że aspiryna jest "bajeroska" to nie koniecznie znaczy, że powstaje w fabrykach Bayera.

• Like 1

Bardzo Wam serdecznie dziękuję za odpowiedzi!!

Eudra jest super! Można z niej wiele wyciągnąć używając filtrów na samym dole w zakładkach GMP.

Znalazłem jeszcze dwie listy na stronach GIF, w zakładce Nadzór - jakby ktoś szukał.

pozdrawiam!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
3 3

• Podobna zawartość

• Przez bekble
      dzień dobry!

dorodzy Forumowicze,
      czy moglibyście mi podpowiedzieć, gdzie w 2018 roku warto pojechać na targi farmaceutyczne (Polska, Europa, Świat)
      zależy mi na poznaniu producentów wykorzystyujących substancje farmakologicznie czynne (API),
      ktoś coś wie?
      byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, 

pozdrawiam serdecznie