Studia podyplomowe - UM Łódź
4 4

6 postów w tym temacie

Poszukuję chętnych na studia podyplomowe Farmacja Medyczna (UM w Łodzi). Niestety rekrutacja jeszcze nie ruszyła bo nie ma wystarczającej liczby zainteresowanych osób. Być może ktoś byłby chętny? Lub może ktoś już był i chciałby się podzielić opinia na temat tych studiów?

Pozdrawiam!

0

co to jest Farmacja Medyczna? o takim czymś nie słyszałem. Sylabus może jakiś? Program?

0

Za kwotę którą w Łodzi krzyczą na Farmacji Medycznej (8000 zł) można zrobić przyzwoitą podyplomówkę w dowolnej dziedzinie na porządnej uczelni w Warszawie. Znam jednego absolwenta tego kierunku. Wykłady teoretyków, w połowie pokrywającej się z materiałem ze studiów. Stanowczo odradzam.

Edytowano przez Skarlander
2

Powstaje pytanie po co Wam w ogóle jakieś studia podyplomowe z farmacji. Ja osobiście jakbym miał wywalić tyle pieniędzy i zużyć tyle czasu to wybrałbym jakieś informatyczne lub inne żeby sie przekwalifikować .

Na podyplomowych z farmacji sprzedają bardzo drogo złudzenia. Szkoda czasu i atłasu.

2

Dzięki za opinie. Program studiów wydawał mi się całkiem ciekawy i związany z moja pracą. Wiadomo, że większość studiów robi sie tylko dla papierka... Zapomniałam załączyć linka (z poprzedniego roku):

http://farmacja.umed.pl/okp-farmacja-medyczna/

0

6 godzin temu, edd napisał:

Dzięki za opinie. Program studiów wydawał mi się całkiem ciekawy i związany z moja pracą. Wiadomo, że większość studiów robi sie tylko dla papierka... Zapomniałam załączyć linka (z poprzedniego roku):

http://farmacja.umed.pl/okp-farmacja-medyczna/

Te studia nie przysporzą Ci ani dodatkowej pensji, ani uprawnień, a zdobyte kompetencje nie będą brane pod uwagę. Szkoda energii

1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
4 4