Kraków
2 2

11 posts in this topic

Byłoby miło gdyby odezwał się jakiś "Krakus" lub "Krakuska" :D

Chciałbym podpytać się o kilka rzeczy w Krakowie i okolicach na "majówkę"

Konkretnie o co?

Konkretnie o co?

Już dawno brak biletów do Auschwitz, więc chcemy zacząć od Birkenau i podjechać po 16 do As. Czy da się wtedy wejść ? podobno da się...przynajmniej tak opisują na stronie -jakaś dobra knajpka, kafejka przy Starym Mieście, jakaś galeria (Mleczko oczywiście będzie obowiązkowo) może jakieś ciekawe miejsce z dala od ryczącego tłumu :unsure: itp itd. Może Coś się K-rk będzie się działało w tym czasie -na wolnym "wybiegu" lub w okolicach. Może coś polecasz do obejrzenia w drodze do K.L Asch, nie konieczne autostradą itp. dawno mnie w Krakowie nie było... Podziemia S.M. już zaklepane :D Oglądanie nowych sarkofagów :ph34r: niekoniecznie mnie interesuje, już bardziej stare i wiekowe...

Dziękuję Krakusom w liczbie 0 za podpowiedzi ( lunak pomimo, że daleko dzięki za info).

Skorzystam ze źródeł ogólnie dostępnych :unsure:post-11635-0-15397300-1493298401_thumb.jpg

Jestem Krakusem w 3/15-tych.

A nie omieszkaj Pan pójść do lodziarni tych dwóch Włochów co to ją otwarli na Św Marka 23.

I na obiady to oczywiście do Baru Mlecznego pod Filarkami.

Oj tak post-11635-0-10909500-1493317621_thumb.jpg a później w barze mlecznym post-11635-0-37301200-1493317675_thumb.jpeg a na koniec powrót do domu post-11635-0-64321000-1493317736_thumb.jpeg

Miłego wypoczynku wszystkim...

Tutaj jest zebrane:

http://www.morizon.pl/blog/24-ciekawe-rzeczy-ktore-mozna-robic-za-darmo-w-krakowie/

Muzeum farmacji jest super tylko nie wiem czy będzie otwarte.

Ja lubię Kazimierz :)http://gdziewyjechac.pl/24980/krakowski-kazimierz.html

A jak się będzie nudziło to park rozrywki : http://zatorland.pl/Zatorland-5.html

:)

• Upvote 1

Dzięki

Pytasz o Kraków a piszesz o Oświęcimiu, nie dogodzi!:P

A tak serio to właśnie dlatego Kraków jest taki magiczny, że idziesz na Rynek i tak sobie chodzisz, gdzie nie wejdziesz jest miło. Na Kazimierzu bardziej klubowo, na rynku bardziej kawiarniano-ogródkowo, bardzo miło jest na Małym Rynku, a urocze kawiarnie i czekoladarnie:) są na św. Tomasza. Ale to Kraków, wszędzie na piechotę się dostaniesz, z buta.

Jeśli jest pogoda miło posiedzieć na Plantach, czy przespacerować się Bulwarami Wiślanymi, nie wiem czy będziecie mieli na to czas. I polecieć balonem można, pod Forum tez już chyba otwarli plażę.