Maść do nosa, gdzie zrobią w LUBLINIE?
3 3

16 posts in this topic

Witam.

Jezeli znajduja sie tutaj jakiekolwiek osoby z Lublina, bardzo prosze o pomoc, gdzie zrobia mi owa masc.

Pozdrawiam.

post-14451-0-51161000-1464861266_thumb.jpg

Edited by Ingrit

w aptece za bramą krakowską robią chyba wszystko

taką maść powinny zrobić wszystkie apteki posiadające recepturę w razie odmowy trzeba stanowczo nalegać i w razie konieczności postraszyć inspekcją to poskutkuje

będzie starą owcą śmierdzieć

i to jeszcze spoconą

I to jest twarz naszej farmacji, że trzeba szukać apteki która wymiesza dwa podłoża i spakuje do pudełka... Pewnie w połowie odpowiedzą że nie ma składnika.

Guest Nikifor

Maści nie robią ale do niedawna rozdawali pluszaki i patelnie, to też coś .

w aptece za bramą krakowską robią chyba wszystko

taką maść powinny zrobić wszystkie apteki posiadające recepturę w razie odmowy trzeba stanowczo nalegać i w razie konieczności postraszyć inspekcją to poskutkuje

Podobno nie kupię nigdzie Trombiny, bo jest na brakach, w hurtowniach nie ma. Podobno wycofana w ogóle. Sprawdzałam na GIFie, ale nie ma nic o wycofaniu. No chyba, że wycofali jeszcze dawniej temu, że nie ma tych danych na stronie GIFu.

Od farmaceuty usłyszałam jedynie, że może tam dodać adrenaliny zamiennie, bo innego zamiennika mi nie znajdzie...

A tam za Bramą Krakowską to chyba tylko DOZ jest? Czy jeszcze jakaś? Na pewno jakaś apteka muzeum czy coś, ale to dużo dużo za bramą. Mogłabyś powiedzieć dokładniej, w którym miejscu? Tam aptek jak "mrówków", ale po zakamarkach raczej...

Edited by Ingrit

Podobno nie kupię nigdzie Trombiny, bo jest na brakach,(...)

Od farmaceuty usłyszałam jedynie, że może tam dodać adrenaliny zamiennie, bo innego zamiennika mi nie znajdzie...

Faktycznie zamiennik.

A tam za Bramą Krakowską to chyba tylko DOZ jest? Czy jeszcze jakaś? Na pewno jakaś apteka muzeum czy coś, ale to dużo dużo za bramą. Mogłabyś powiedzieć dokładniej, w którym miejscu? Tam aptek jak "mrówków", ale po zakamarkach raczej...

Tak, chodzi mi o aptekę doz. Najlepiej znajdź sobie w internetach telefon do nich i zapytaj czy zrobią:)

nie pytaj się czy zrobią tylko mają zrobić taka moja rada

nie wierzę,że farmaceuta(mgr farmacji) powiedział że adrenalina to zamiennik trombiny chyba niedokładnie Pani zrozumiała..

Wy dalej nie rozumiecie, ze dla 99,9% "pacjentow" w aptece pracuja TYLKO FARMACEUCI??? kto odrozni technika od farmacety? jestem niemal pewny, ze takie madrosci to Pan uslyszal od technika po weekendowej sorbonie. Pozdrawiam

nie pytaj się czy zrobią tylko mają zrobić taka moja rada

nie wierzę,że farmaceuta(mgr farmacji) powiedział że adrenalina to zamiennik trombiny chyba niedokładnie Pani zrozumiała..

No słuchać to ja umiem. Ba! Nawet podała mi cenę za ampułkę adrenaliny!

A że mam taki nawyk patrzenia na plakietkę - mgr farmacji. ;)

Tak, chodzi mi o aptekę doz. Najlepiej znajdź sobie w internetach telefon do nich i zapytaj czy zrobią :)

Zrobiłam na ul. Spokojnej w aptece MSWiA. Ale dziękuję za pomoc. :)

Edited by Ingrit

Guest Nikifor

To czemu sobie nie zrobisz maści z trombina we wlasnej aptece Ingrit?

Pewnie dlatego, ze jestem nieudacznikiem i nie mam własnej apteki, a żeby było zabawniej nie skończyłam studiów... tylko teraz się zapytam, jaki to ma związek z pytaniem? :(

z litości zamknę go , ten temat.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
3 3

• Similar Content

• By Dezmonths
      Witajcie,
      Pani dermatolog poleciła mi maść Canespor na grzybicę paznokcia, w której skład wchodzi bifonazol oraz mocznik.
      Malutka tubka tej maści kosztuje 110zł. Stąd kieruje pytanie, czy jest możliwość kupić gdzieś ten składnik bifonazol, aby zrobić sobie taką maść własnoręcznie?
      Jeśli nie, to może ktoś polecił by składnik, który rzeczywiście jest skuteczny i takową maść da się zrobić w domu,

Pozdrawiam,
      ...
    • By Klosek
      Jak w temacie.Czy ktoś zna recepturę na 7% maść z sukralfat na szczelinę odbytu . Jak ja stosować? Pozdrawiam.
    • By Ingrit
      Witam.
      Czy sa jakies krople podobne do Xylometazolinu (chodzi o tamowanie krowotkow, wiec dobrze, zeby obkurczały naczynia skutecznie) na recepte? Mam tak czesto krwotoki, ze te 10 ml starcza mi na 2-3 dni, a kosztuja 5 zl.... troche duzo wychodzi jakby podliczyc wydatek na mieisac
      Pozdrawiam