Co można poradzić na bolace ucho (powiekszone wezly chlonne)?
1 1

2 posts in this topic

Dobry wieczór wszystkim.

Głupota nie zna granic, wiec wyszlam bez czapki nad wode i wiało w ucho. No i przewialo. Caly ten odcinek od ucha do ramion po prawej stronie boli. A do tego powiekszone wezly chlonne.

Co można na to poradzic?

Do lekarza to nie ma po co na razie, bo probuje wyleczyc grype jakims Neosine Forte czy cos co wypisala. No ale dopoki nie wybiore do konca to mam nie przychodzic.

Jakieś naturalne sposoby bardziej na ucho i te wezly? Moze cieple oklady?

Ktos cos poleci?

Dziekuje.

Wizyta u laryngologa. Koniec dyskusji

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Similar Content

• By Klosek
      Jak w temacie.Czy ktoś zna recepturę na 7% maść z sukralfat na szczelinę odbytu . Jak ja stosować? Pozdrawiam.
    • By eva
      jeżeli na recepcie jest wypisany atoris 10 1op a 90szt to można wydać 3op a 30szt jeśli refundacja mniejszych opakowań jest mniejsza?
    • By OnlyEyes
      Pytanie jest proste. Dlaczego syrop Acodin 150 Junior jest na receptę, a Acodin 300 już nie?
    • By Wojciech92
      Od sierpnia stosuję izotek, kurację kończę w marcu. 1 lub 2 miesiące po zaczęciu leczenia pojawił mi się katar. Myślałem, że to alergia, bo tylko w miejscu pracy trochę lało się z nosa, tabletki przeciwalergiczne nie pomogły więc może jednak nie alergia, brałem też tabletki na katar - też nie pomogły. Potem jeszcze później po zmianie w pracy płynu do podłóg kataru już nie miałem przez jakiś czas. Ale potem znowu się pojawił. Zdarzało mi się też, że katar miałem w innym miejscu niż we własnym domu np. u znajomego.
      Czy ten katar może być spowodowany tym, że biorę lek na trądzik? Bo w ulotce nic o katarze nie pisze. Ale robią mi się strupy w nosie, na początku brania leku krew mi też trochę częściej puszczała, teraz jest już ok, ale może tam wszystko może delikatne jest i dlatego tak się dzieje? Trochę to uciążliwe, mogę stosować jakieś krople do nosa? Bo nie chcę bardziej sobie podrażnić.

Rano zaraz po wstaniu mam też problem z okiem, coś kłuje, tak jakby rzęsa wpadła, ale nic tam nie ma, przepłukuję solą fizjologiczną i nic to nie daje. Przechodzi samo po kilkudziesięciu minutach. To też może być z tym związane i wystarczy, że nawilżę oczy? Czy może coś mi mogło wpaść gdzieś tak jakoś głębiej do oka i jest niewidoczne?
    • By xxx
      Co oznacza to cor, np. w concor cor? Czy to jest skrót, jeśli tak to jakie jest jego rozwinięcie?