Zarobki farmaceuty
49 49

177 postów w tym temacie

11 minut temu, 1mg napisał:

Tzn? Jaką dokładnie sytuację mamy? :) chyba że mowa o dnie zarobkowym i braku jakiegokolwiek wsparcia ze strony izby, to już wszystko jasne :)

a no taką. Plus, że w farmacji to raczej facetów mało, więc tak naprawdę jest to spory problem dla pracodawców 

Dlaczego mężczyznę? Bo rzadko która kobieta da radę w aptece szpitalnej dużego, kilkusetłózkowego szpitala. To jest ciężka praca fizyczna. Ogłoszenie, owszem niezgodne z prawem, ale wcale mnie nie dziwi, że woleliby chociaż jednego faceta, który co tu ukrywać, według przepisów BHP ma większy limit podnoszenia ciężarów :D

Ja, kiedy szukam faceta, maluję kobietom robotę w najczarniejszych barwach, żeby same rezygnowały, bo nie mam ochoty wysłuchiwać potem, jak im ciężko. Widziały gały, co brały. Nawet jeśli któraś się zdecyduje na pracę, to zazwyczaj obiektywnie oceniła swoje możliwości, nie zrobi sobie krzywdy i nie przeszarżuje. Ale połowa personelu, to i tak chore kręgosłupy, nadgarstki i kolana. Więc daję pod rozwagę pracę w aptece szpitalnej - czy warto?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
49 49