Kapsułki do napełnienia cieczą
1 1

2 posts in this topic

Witam. Nie wiem czy to do końca dobry dział w którym zamieszczam mój post. Poszukuję kapsułek twardych bądź miękkich które bym mogła samodzielnie napełnić cieczą. Próbowałam to wykonać ze zwykłymi żelatynowymi rozmiaru 0. Niestety po minucie kapsułka się rozpuszcza. Wiem ze istnieją takie kapsułki które się nie rozpuszczają, przykładowo w suplementach z witaminą D3. Bardzo proszę o podpowiedz jaki to jest rodzaj kapsułek i gdzie ewentualnie mogę takie kupić.

Zapraszam do weryfikacji jako specjalista i dalszej dyskusji w działach specjalistycznych.

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Similar Content

• By Ingrit
      Witam.
      Czy sa jakies krople podobne do Xylometazolinu (chodzi o tamowanie krowotkow, wiec dobrze, zeby obkurczały naczynia skutecznie) na recepte? Mam tak czesto krwotoki, ze te 10 ml starcza mi na 2-3 dni, a kosztuja 5 zl.... troche duzo wychodzi jakby podliczyc wydatek na mieisac
      Pozdrawiam
    • By Ingrit
      Witam.
      Jezeli znajduja sie tutaj jakiekolwiek osoby z Lublina, bardzo prosze o pomoc, gdzie zrobia mi owa masc.
      Pozdrawiam.

• By pytajnik
      Mam skierowanie na kolonoskopię. W informacji na temat przygotowania do badania zalecono Fortrans. Znajoma, która go używała powiedziała, że zdecydowanie lepiej się czuła po Fleet Phospho Soda. Czy ma znaczenie, który z tych preparatów zastosuję?
    • By pela
      Mam to w paznokciu w prawej stopie, niestety ale robi mi się również w lewej. Paznokieć bardzo boli.
      Od razu zaznaczam,że nie chcę iść do chirurga ! Zależy mi na mniej inwazyjnej metodzie, na przykład słyszałam, ze klamry dają dobre efekty.
      Może ktoś z Was poleci do kogo można się z tym zgłosić?