Koszulki IFF 2015
9 9

181 posts in this topic

Witam,

w zeszłym roku się nie udało ale w tym ruszamy z tematem. Na razie nie piszę co jak gdzie kiedy za ile. Chcę poznać listę zainteresowanych i na tej podstawie będę podejmował dalsze działania.

Wstępną listę chętnych chcę znać do końca miesiąca tj 31.01.2015 r.

Po tym terminie zrobię zestawienie i poszukam dostawcy. Osoby które posiadają koszulki z pierwszej edycji proszę o opinię w kwestii jakości (gdyby warto było zostać przy tym samym)

W związku z tym proszę każdego zainteresowanego/zainteresowaną o wpis poniżej w formacie

Rozmiarówka dokładna będzie podana jak wybiorę dostawcę. na razie proszę wpisywać w przybliżeniu.

Kolory ostatnio były czarny, granatowy i czerwony, jeżeli ktoś chce inny proszę też napisać - nie obiecuję ale rozważę rozszerzenie gamy - warunek jest jeden ... nadruk musi być biały

Dopuszczam wersję z nadrukiem granatowym/czarnym na np białej koszulce ale musi być większe zainteresowanie gdyż sztuki będą liczone do wyceny osobno.

Rękaw krótki lub długi

przykład:

1x niebieska XL - M - kr

1x czerwona S - D - dł

czas start ... mam nadzieję że będzie więcej chętnych niż przy pierwszej edycji.

P.S. grafika na koszulkach będzie zbliżona do poprzedniej ... szczegółów na razie nie zdradzam, dodam tylko że będzie coś co powinno Wam się spodobać smile.png

A teraz dużymi literami:

Ile to kosztuje? Cena będzie podana po zamknięciu listy chętnych tj na początku lutego

Jaki będzie wzór koszulki? podobny do poprzedniej edycji http://forum-farmace...olary-iff-2012/ ale nie taki sam

Jak zamawiać? wpisywać się na listę chętnych w tym wątku ... z wpisów zostanie zrobione zestawienie?

Czy będą koszulki oddychające? nie wiem, dowiem się

Czy będą rozmiary dziecięce? tak, jeżeli będzie odpowiednio dużo chętnych

Czy będą polary? tak, jeżeli będzie odpowiednio dużo chętnych

Jaka jest minimalna ilość koszulek żeby Admin złożył zamówienie? 50 szt. dla dorosłych (krótki + długi rękaw)

Ile obecnie jest zamówionych? wstępne zestawienie będzie przygotowane po 20 stycznia

Do kiedy można składać zamówienie? wstępna lista jest budowana do 31 stycznia, po tym czasie będzie jeszcze pewnie 1-2 tygodnie na wycenę i kolejne 2 tygodnie na wpłaty.

Jakie rozmiary są dostępne? S - XXL (XS, XXXL być może dowiem się)

jakie kolory są dostępne? podstawowe: granatowy(niebieski ciemny), czerwony, czarny, biały - inne kolory wg waszych życzeń - ostateczna lista dostępnych kolorów będzie podana po 31 stycznia

jaki będzie koszt wysyłki? wycena indywidualna zależnie od ilości zamówionych koszulek i wybranej opcji (kurier, paczkomaty, poczta)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYCENA KOSZULEK

UWAGA: dla koszulek białych nadruk będzie dwukolorowy (pomarańczowo granatowy), dla pozostałych kolorów będzie to nadruk biały

Haft na koszulach i polarach również biały

Miejsca nadruków:

Koszulki kr. rękaw (na piersi, na plecach, na rękawie)

koszulki dł. rękaw (na piersi, na plecach)

softshell (na piersi, ew. na plecach)

Miejsca haftów:

koszule (na piersi)

polary, bezrękawniki (na piersi, na plecach)

czapka (na czole)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej zamieszczona jest rozmiarówka koszulek, polarów, koszul oraz cennik poszczególnych produktów:

GpFaPqE.png

CfkugNz.png

w załączeniu dostępny jest katalog poglądowy co jak wygląd i jaki ma skład

zamówienia należy składać poprzez przygotowany formularz w którym przy pojedynczym wypełnieniu zamawiamy wybraną przez siebie ilość produktów w jednym kolorze, jednym rozmiarze i jednym wzorze.

Jeżeli chcemy zamówić inny produkt lub ten sam ale w innym kolorze czy rozmiarze należy wypełnić formularz ponownie. (zamówienia zostaną połączone)

Koszt dostawy przewiduję pomiędzy 10 zł dla pojedynczych sztuk (Polecony Poczta Polska) do ok 17 zł dla większej ilości (kurier DHL)

Formularz zamówienia: http://goo.gl/forms/QmV3lNRo8p

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ZESTAWIENIE ZAMÓWIEŃ

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Detrytus - zapłacone

hasal

kfiaciarka - zapłacone

Wiech13 - zapłacone

abneta 0%

Agacia84 - zapłacone BKP

AldonaG - zapłacone

arty

babus0 - zapłacone

biza 0%

Brian_SWDN

Forys24

grazyna

Israel 0%

Kasia M 0%

krysiak8

maniek204 0% rezygnacja

olaM - zapłacone

Pablo - zapłacone

PapaSmerf - zapłacone

paulinka0829 0%

Piotrekzam86 0%

robert86 - zapłacone

sermon - zapłacone

sicuterat - zapłacone

katalog_koszulki_2015.pdf

Koszulki z poprzedniej edycji spierają mi się dopiero teraz a dokładnie spiera się nadruk. Jak na ciągłe użycie przez prawie 4 lata to nieźle - to chyba jedyne koszulki które tyle u mnie wytrzymały.

Ja na bank biorę dla siebie 5, 2 dla żony i po jednej dla dzieci czyli w sumie 9.

Ja bym przytulił 4 dla siebie.

Rękaw długi w sensie do dłoni?

Jak wygląda gama rozmiarów dla dzieci, czy tylko opcja dla dorosłych?

A jest opcja w tej firmie na koszulki z innego materiału? Takiego typu "oddychającego" na lato, do biegania, albo na rower?

piszcie co potrzebujecie jak dla dzieci to jakie rozmiary cos wykombinujemy,

tshirt - krotki rekaw,

bluza tshirtowa - dlugi rekaw

na polary sie nie nastawiam ale piszcie tez (to bedzie osobna pula pewnie do haftu nie do nadruku)

To dla mnie męskie:

1x L czarna krótki,

1x L czarna długi,

2x L niebieski (granat to owoc albo p/panc....to nie kolor! :P ) krótki.

Jeśli będzie możliwość to dziecięcy na 128-130 cm czerwony, krótki.

a ja bym chciala biale :)

krotkie rekawy

1-M

1-XL

a jak sie da bialych to granat - ale nie ten z bierdonki :D

dodam tylko, że minimalna ilość której niestety w poprzednim podejściu nie udało się uzbierać to 50 szt. Im więcej będzie chętnych tym korzystniejsza wyjdzie cena.

odpowiadając na pytanie dotyczące materiałów z których będą te koszulki to w podstawie zrobimy z takiej samej jakościowo bawełny. Natomiast jak będę już na etapie rozmów z dostawcami dopytam o możliwość nadruku na koszulkach oddychających. tak więc zgłaszać zainteresowanie. Muszę mieć argumenty do rozmów :)

Guest kfiaciarka

1 granatowa męska XXL kr.

1 czarna męska XXL kr.

1 polar

W kolejnych postach dopisujcie się.

Hasal: 5 x XXL (Ts) - 2x czerwona, 2x niebieska 1xżarówa jakaś, 2 x S (Ts) - czarna, czerwona, 2 x 120 cm (Ts) - czerwona, czarna

Detrytus: 3 x L (Ts) - 2x niebieski, 1xczarna, 1 x L (D) - czarna 1 x 128-130 cm (Ts) - czerwona

Babus0: 1-M (Ts), 1-XL (Ts) białe

maniek204: 2 x L (Ts) białe

Podsumowując:

Krótki rękaw (Ts) dorośli - 14

Długi rękaw (D) - 1

Dzieci krótki rękaw (Ts) - 3

Wszystkiego: 18

Polary:

hasal - 2

proszę uwzględniać płeć użytkownika dorosłego ... to istotne bo krój jest inny

M białą krótki rękaw damska

M-damska a XL - meska ofkors

Damska M niebieska, krótki rękaw i czarna długi rękaw.

P.S. grafika na koszulkach będzie zbliżona do poprzedniej ... szczegółów na razie nie zdradzam, dodam tylko że będzie coś co powinno Wam się spodobać smile.png

A może ma ktoś zdjęcie jak wyglądała ta wcześniejsza koszulka?

Ja bym wziął jedną L męską z materiału oddychającego jesli by taka opcja była. Kolor żarówiasty

To i ja poproszę, będę reklamował forum na wszystkich festiwalach wakacyjnych na które się wybiorę ;)

1xczarna M-L kr.

A odpowiedz o koszulkach trzeba napisać informację na e-maila czy na forum? A te koszulki są odpłatne bo jestem nową forumowiczką i dlatego pytam?rolleyes.gif

Skoro jest założony wątek nazwany lista zainteresowanych to chyba oczywiste że tutaj należy wpisywać informacje kto co chce ...

a na drugie pytanie wystarczy przeczytać wątek od początku i ze zrozumieniem wszystko będzie jasne

ps. 3 raz nie będę Pani tłumaczył co to znaczy słowo pisane

ja bym reflektował...tylko powiem szczerze - na takiego wielkogabarytowego brzuchacza jak ja to chyba ze XXXL bym potrzebował...

chciałbym ze dwie sztuki, najchętniej czarne bo wyszczupla ... rękaw krótki

byłabym zainteresowana, jaki koszt tego?

zgodnie z informacją w pierwszym wpisie wątku (czy naprawdę tak ciężko to przeczytać) koszt będzie znany dopiero jak będzie zamknięta lista chętnych. przybliżony koszt z poprzednich edycji w linku powyżej. Nie daję żadnej gwarancji jaka będzie odchyłka ceny w jedną lub drugą stronę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
9 9