Powitania
34 34

428 postów w tym temacie

Podobna tradycja wysokiej kultury jest na niektórych innych forach internetowych więc pomyślałem, że i u nas powinna się przyjąć.

Otwieram temat gdzie nowi użytkownicy IFF mogą coś o sobie napisać i przywitać się z obecnymi użytkownikami IFF i oczywiście zachęcam do wpisywania się nowych użytkowników.

• Upvote 9

W sumie to ci obecni użytkownicy też mogliby coś o sobie powiedziec....

W takim razie jako Pani Admin dam przykład innym Użytkownikom :)

Na imię mam Ania.

Z IFF jestem związana od około 3 lat.

Niestety(?)nie jestem Farmaceutką - tak jak większośc z Was, bo z zawodu jestem Ekonomistką a pracuję , hmm...no właśnie ani jedno ani drugie, pracuję jako Manager.

Oczywiście pozdrawiam serdecznie Wszystkich Użytkowników Forum - Tych obecnych, jak i również nowych, którzy dopiero dołączą do naszego Forum :)

Heh, na forum jestem już zarejestrowany od dawna ale pojawiałem się bardzo okazjonalnie. To jest mój drugi post więc nikt mnie pewnie nie zna. Mam na imię Krzysztof, pracuję w aptece ogólnodostępnej w Lublinie, choć miejscowość może się niedługo zmienić.

Witam, Piotrek mi na imię. Zarejestrowanym użytkownikiem jestem od 2008, kiedy to zacząłem 2 letni staż po studium farmaceutycznym. Na chwilę obecną pracuje w aptek ogólnodostępnej w na terenie miasta Zamość. W tym roku również zdaje egzamin dyplomowy (licencjat) na kierunku dietetyka.

Edytowano przez Piotrekzam86

Skoro Pani Admin dała przykład to i wypadało by, żeby Pan Admin dołączył :)

Tak jakoś się złożyło, że na forum jestem od początku jego istnienia tj. 04.04.2004 r. :D Mam na imię Paweł, choć dla wielu osób to nie tajemnica. Skończyłem farmację na UM w Łodzi i aktualnie pracuję w aptece w małej miejscowości pod Kielcami.

• Upvote 2

Mam na imię Bartek. Na forum jestem od 17.09.2009. Mieszkam w Iławie. Skończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Działam w organach Izby

Mam na imię Ola. Mieszkam w Skalmierzycach pod Kaliszem, w powiecie ostrowskim. Pochodzę z Łodzi i tam też studiowałam, ale tak mnie jakoś do Wielkopolski wyniosło ;) . Pracuję w małej aptece rodzinnej jako kierownik. Mam dwie córki, Marysię (8 lat) i Zosię (21 miesięcy).

Witam wszystkich serdecznie:) Jestem Joanna i uczę się w zawodzie technik farmaceutyczny:) Miło mi gościć na tym forum. pozdrawiam wszystkich!

Witam wszystkich forumowiczów. Na imię mam Piotr, ale dla przyjaciół zawsze byłem Stefanem więc niech tak zostanie:) Jako technik farmaceutyczny pracuję 8 lat, w międzyczasie zdążyłem też zostać magistrem biologii. Obecnie pracuję w aptece sieciowej w Warszawie. Pozdrawiam serdecznie.

Witam:)

Ja na IFF jestem od kilku minut. Chciałam się przywitać i przestać być anonimowa.

Agnieszka

Jak miło być wsród swoich!

Jako technik pracuję 35 lat, cały czas w aptece otwartej.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników IFF.

Maria

Witam, dziś rozpoczęłam pierwszy dzień 6- miesięcznego stażu w aptece otwartej więc jestem na początku kariery magistra farmacji:) Pozdrawiam wszystkich- Kinga

Witam wszystkich!

Jestem tu nowa. Mam na imię Benia i jestem ekonomistką a dokładniej - księgową.

Pozdrawiam!

Adam, swiezy farmaceuta! :)

Pzdr!

Witam,

Karolina 22l studium farmaceutyczne;) w styczniu egzamin potrzebuje pomocy;) z Wrocławia

witam, mam na imię kasia jestem technikiem farm 8 lat stażu pracy w aptece otwartej...chcę ( a raczej muszę) wyjechać do Anglii. Osoby w temacie proszę o pomoc w całym tym ambarasie rejestracji w UK pozdr ;)

Edytowano przez kasiaor

Witam serdecznie,

na imię mam Krysia.

Z medycyną i farmacją zawodowo nie mam nic wspólnego, natomiast jako pacjent, walczący o możliwość w miarę normalnego leczenia bardzo wiele.

Mój nick może trochę podpowiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie.

Justyna, aktualnie jestem na I roku studium farmaceutycznego i podoba mi się mimo iż już widzę że lekko nie będzie ;) zawsze chciałam pracowac w aptece jako farmaceutka i przymierzałam się na studia w tym kierunku ale wyszło jak wyszło i narazie "studiumuję" ;P

Witam wszystkich serdecznie.

Na IFF zaglądam od dawna ,ale nie systematycznie ,przeważnie gdy mam jakiś problem.

Właśnie dzisiaj mam pytanie ,otóż czy Adrenalina ,która była przechowywana w temperaturze pokojowej około 4-ch miesięcy może być ponownie umieszczona w lodówce?

Pozdrawiam

Iwona

hej!

mam na imię Natalia i jestem na 5 roku.

Studiuje w Łodzi chce rozejrzeć się za praca,która ma cokolwiek związanego z farmacja(nawet przerzucanie kartonów)

wiec jak będziecie o czymś słyszeć dajcie znać.Pozdrawiam

Witam, mam na imię Magda i i jestem uczennicą technikum na kierunku Ochrona Środowiska. Niestety w moim regionie nie było tech. farmacji, ale mam w planach studiować na tym kierunku:)

Witam wszystkich.

Nazywam się Artur i jestem tu pierwszy raz.

Pracuję w jednej z dolnośląskich aptek na stanowisku magistra farmacji.

Poza pracą zawodową pracuję jako wolny strzelec w wydawnictwach medycznych i farmaceutucznych.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
34 34