Spalacze tłuszczu
12 12

34 posts in this topic

Chcę prosić o żetelne opnie farmaceutów jak to jest z tymi spalaczami, czy one rzeczywiście działają i w jakich warunkach. Także prosze o informacje, które są najskuteczniejsze.

Nie działają. Lepiej pieniądze przeznaczyć na basen, silownie czy co tam lubisz

• Upvote 1

Ze spalaczami tłuszczu jest bardzo ciężka sprawa. Generalnie po pierwsze ciężko jest mi wyjść z założenia który jest skuteczniejszy, bo czym mierzyć skuteczność?

Spalacze tłuszczu nie działają tak jak reklamują to specjaliści "sprawiając ze organizm ma wrażenie że ćwiczysz, podnoszcząc termogenezę i wzmagając metabolizm".

Suplementów diety o sugerowanym działaniu termogenika jest cała masa i większośc z nich wogóle nie jest warta uwagi.

Czyli czym się wspierać? Odchudzałam się dietą Cambridge, schudłam 10 kg, ale straciłam formę. Zamówiłam sobie zajęcia w domu z Personalną Trenerką Fitness. Ustawiła mi ćwiczenia,przychodzi dod domu 2 razy w tygodniu. Jakąś poprawę kondycji po malutku widze, ale zaczynam znowu rosnąć. Pani Ania Matusiak nie poleca spalaczy tylko normalną dietę. Ale czymś chyba można zwiększyć poziom przemiany materii (poza ćwiczeniami)?.

Niczym zdrowym. Rozprzęganie łańcucha oddechowego jest chore i się tego robić nie powinno.

Ćwiczenia + dieta i nic więcej nie potrzeba.

I zamiast trenera do domu ty idź do trenera, zawsze dodatkowy wysiłek.

Dla młodej osoby zdrowo można schudnąć 4-6kg na miesiac nawet.

Wszelkei szybko odchudzajace diety Cambridge czy Montignaca są niezdrowe, a co dla pań najważniejsze waga szybciutko wraca po zakończeniu diety.

Jedyny trwały sposób to też trwałą zmiana stylu życia.

Wszelkei szybko odchudzajace diety Cambridge czy Montignaca są niezdrowe

Montignac nie jest szybko odchudzający. Mój ojciec stosował (stosuje? U niego to różnie, dlatego nie nadążam :)). Według mojej oceny fajna dieta. Całkiem przemyślana.

Węglowodany muszą stanowić podstawę energetyczną.

I jeszcze sklepik z makaronem za 15 euro.....

Pozostałe wytyczne tej diety to właściwie wytyczne WHO, nie jest to żaden pomysł Pana M.

Zdrowe odzywianie to nie musi być od razu sekta,

• Upvote 1

Ło Jezu, muszę z ojcem pogadać, żeby się natentychmiast z tej sekty wypisał! Mam nadzieję, że nie przeputał skromnego, rodzinnego majątku na rzecz tejże.

:P

Śmiej się śmiej, a tu w domu pewnie i twoje zdjęcia komunijne posprzedawane!:) Na sos pomidorowy za 30 Euro poszło!:P

• Upvote 1

najlepsza dieta to dieta N Ż D...tongue.png

a tak powaznie to 5 malych posilkow + troche ruchu...wink.png

ja uwielbiam diete pomidorowa..wink.png (-10/12 kg/3 mce - efekt jojo +- 2 kg)

Najlepsze spalacze tłuszczu to dinitrofenol i hormony tarczycy. Obie substancje są śmiertelnie niebezpieczne w rękach amatora :).

jeszcze dodać można efedrynę i psychostymulanty typu amfetamina i pochodne

Jedną z ciekawszych pochodnych amfetaminy była sibutramina jeszcze nie tak dawno dostępna jako lek na receptę. Wycofana ze względu na powikłania dotyczące układu krążenia oraz wywoływanie psychoz u ludzi z wywiadem rodzinnym w tym kierunku. Ludzie chudli w oczach po niej. Znam osobiście 2 przypadki hospitalizacji ("schizy") ludzi stosujących sibutraminę.

Tak jak większość moich kolegów uważam, że nie ma cudownych preparatów na odchudzanie. Najlepsza jest zbilansowana dieta i ćwiczenia

Nie ma cudownych suplementów. Suplement diety to produkt marketingowy, a nie produkt leczniczy. Nic nie zastąpi diety i sportu.

jeszcze dodać można efedrynę i psychostymulanty typu amfetamina i pochodne

Robiłem proszki z efedryną, nawet pomagało-koledze lekarzowi sporo schudł. Niestety nie każdy może... :(

Edited by zorik

Robiłem proszki z efedryną, nawet pomagało-koledze lekarzowi sporo schudł. Niestety nie każdy może... :(

nie sztuka schudnac, sztuka utrzymac prawidlowa wage na dluzej... zapewne jesli nie zmienil nawykow to wrocilo mu z nawiazka po odstawieniu proszkow...nie rozumiem jak mozna sie takim swinstwem faszerowac, i to fachowcy...

nie sztuka schudnac, sztuka utrzymac prawidlowa wage na dluzej... zapewne jesli nie zmienil nawykow to wrocilo mu z nawiazka po odstawieniu proszkow...nie rozumiem jak mozna sie takim swinstwem faszerowac, i to fachowcy...

Z utrzymaniem wagi to różnie... Jeden wrócił do poprzedniej, ale drugi już nie. Zachował reżim i po 10 latach jest nadal szczupły.

Guest Nikifor

W Kanadzie i USA prowadzą badania nad termogenezą wywołana przez kapsaicynę. Wzmaga ona metabolizm , zmniejsza ilość zaabsorbowanej energii z pozywienia.Trzeba jeść dużo papryczek chili :)

http://www.ncbi.nlm....pubmed/26113985

Edited by Nikifor

Tak, i ciekawe jak długo żołądek wytrzyma, bo nie drażnią go one przypadkiem?

A od nadmiaru ostrego (papryczek) może dojść do pogorszenia cery, bo nie którzy tak reagują.

Guest Nikifor

Właściwie to kapsaicyna i papryczki chili chronią przed wrzodami żołądka i pobudzają ośrodki odpowiedzialne za naprawę blony sluzowej żołądka.

http://www.ncbi.nlm..../pubmed/9403789

Chronią tez żołądek przed wpływem etanolu aspiryny i stresu.

http://www.ncbi.nlm..../pubmed/9835316

A Ty? Czy zjadłeś juz swoją porcję Papryczek Chili?

Edited by Nikifor

Wielkie dzięki :rolleyes:

Tylko o jakich ilościach kaspaicyny i papryczkach chilli mówimy? I pewnie jakiejś innej firmy niż O.L. bo tam, to chyba jest coś nie tak z tymi kapsułkami, oprócz tego że są duże, to bez względu na preparat mam po nich zgagę... :blink:

a jak w kwestii potliwości? Spożywanie nie będzie powodowało nadmiernej potliwości?

Z ta kapsaicyną, zdania są podzielone jeśli chodzi o skuteczność długofalową.

Z ta kapsaicyną, zdania są podzielone jeśli chodzi o skuteczność długofalową.

ja cale zycie walcze z niewielka nadwaga, wyprobowalam prawie wszystkiego z meridia wlacznie swojego czasu i mowie wam ze 100 % pewnoscia NIE KOMBINUJCIE, zryjta mniej i wiecej sie ruszajta :), nie ma innego sposobu, w skrajnych sytuacjach zmniejszenie zoladka, i to tyle skutecznych metod na dzis ;)

• Upvote 3

termogeniki podnosząc temperaturę ciała przez co wiecej się pocimy przez co tylko woda jest usuwana z naszego organizmu, a efekty uboczne są dużo większe niż korzyści... lepiej więcej poskakać na skakance :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
12 12