Nikifor

Farmaceuta ++
 • Zawartość

  448
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  36

Nikifor wygrał w ostatnim dniu 4 Grudzień 2017

Nikifor ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

152 Excellent

4 obserwujących

O Nikifor

 • Ranga

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny w Lublinie
 • Izba Aptekarska
  Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi
 • Miejscowość
  Polska
 • Województwo
  mazowieckie
 • Stanowisko
  Kierownik apteki
 • Miejsce pracy
  apteka szpitalna
 1. Progesterone Dosage Usual Adult Dose for Endometrial Hyperplasia - Prophylaxis Vaginal insert:Initial dose: 100 mg vaginally 2 to 3 times a day, starting the day after oocyte retrieval 200 mg orally once a day (at bedtime) for 12 consecutive days per 28 day cycle
 2. A dowiedziałaś sie ile kasuje informatyk za godzinę pracy poza dniami roboczymi?
 3. Nie wszyscy siedzą w chałupie cały czas. Panikarze zabiorą ze sobą laptopa na ....wesele, popijawę, ćwiczenia weekendowe Obrony Terytorialnej itp, weekend w Bieszczadach " o so chodzi qwa, czemu nie mogiem sie zalogować bleeee"
 4. Zadałem proste pytanie, śmieszy Cię coś? Nie powinno.
 5. W szpitalu też to obowiązuje?
 6. Często nawet pracownik nie odpowiada za pomyłki, nikt nie prostuje pomyłek. A jak się ma do tego praca po 12 godzin non stop? Przecież to świadczy o braku odpowiedzialności takiego pracownika. To tak jakby kierowca jechał non stop 12 godzin.
 7. Nie wiem, ale jakbym miał aptekę to tak bym zorganizował. Pomyłek wypuszczonych z apteki byłoby mniej.
 8. Na każdej zmianie praca powinna być zorganizowana tak, iż technicy stażyści kompletują leki,magister przechodzi , sprawdza poprawność. Technik liczy kasę , pobiera należność, sprzedaje opatrunki, watę. W zupełności by funkcjonowało.
 9. Tak sobie pomyślałem, pacjent jest uzależniony od kodeiny, ćpa kodę aż miło, dzwoni za zaprzyjaznionej apteki i tam specjalnie zostawiają mu leki z kodą żeby miał czym przyćpać. Przy okazji choroba alkoholowa może byc wymyślona- moze nikt mu juz kody nie chce sprzedać. To jest chyba karalne?
 10. Z uzależnienia od alkoholu wpaść w uzależnienie od kodeiny
 11. Tak się śpieszył że przegryzł i nawet porządnie nie połknął
 12. Jak pójdzie na lekarski , to będzie się zastanawiał czemu urzędniczyna z NFZ każe mu wypisywać jeden lek z różną odpłatnoscią na różne choroby itp.. Tylko za większą kasę. W przyszłości? To już się dzieje. Popatrz sobie na ubegłoroczne progi na farmację i lekarski i porównaj gdzie teraz większość się stara, czyli gdzie warto studiować. Tysiące maturzystów nie mogą się mylić:)
 13. Powstaje pytanie po co Wam w ogóle jakieś studia podyplomowe z farmacji. Ja osobiście jakbym miał wywalić tyle pieniędzy i zużyć tyle czasu to wybrałbym jakieś informatyczne lub inne żeby sie przekwalifikować . Na podyplomowych z farmacji sprzedają bardzo drogo złudzenia. Szkoda czasu i atłasu.
 14. Jeżeli sprawa wyjdzie na jaw, to taki kierownik , który wiedział ale nie zareagował będzie potraktowany jako współwinny. Zgadzał sie na proceder a pośrednio ( w formie wynagrodzenia) czerpał z tego korzyść.
 15. Większość studentów na farmacji twierdzi że nie będą pracować w aptece