babus0

Farmaceuta ++
 • Zawartość

  1263
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  89

babus0 wygrał w ostatnim dniu 11 Maj

babus0 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

550 Excellent

11 obserwujących

O babus0

 • Ranga
  Matka Przełożona Przedsionka Piekła

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Izba Aptekarska
  Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie
 • Miejscowość
  Zalcburg
 • Województwo
  małopolskie
 • Stanowisko
  Kierownik apteki
 • Miejsce pracy
  apteka otwarta

Ostatnio na profilu byli

5371 wyświetleń profilu
 1. nowy lek
 2. Tutaj jest zebrane: http://www.morizon.pl/blog/24-ciekawe-rzeczy-ktore-mozna-robic-za-darmo-w-krakowie/ Muzeum farmacji jest super tylko nie wiem czy będzie otwarte. Ja lubię Kazimierz http://gdziewyjechac.pl/24980/krakowski-kazimierz.html A jak się będzie nudziło to park rozrywki : http://zatorland.pl/Zatorland-5.html
 3. Konkretnie o co?
 4. "Kiedyś, w czasie jazdy zespół transportu został zatrzymany przez policję - brak pasów, przepalona żarówka i przejazd przez końcówkę ciągłej linii. Za kierownicą ambulansu - Wiesław. Kontrola, tłumaczenia, prośby, groźby, błagania - wszystko to na nic. Sierżant drogówki wypisał mandat. Wiesiek wkurwiony jak samo zło, załoga zespołu w sumie też, bo Wiesiek naprawdę nie narozrabiał i można było to załatwić pokojowo. Wiesiek na odchodne zapamiętał dane sierżanta i pożegnał czułym "do zobaczenia". Wiesiek cierpliwy jest, Wiesiek nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą. Wiesiek wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. (1 Kor 23, 4-7) Minęło kilka miesięcy. Wpływa zlecenie - transport do innego szpitala - złamanie wieloodłamowe podudzia - policjant potrącony w czasie służby. Dane dziwnie znajome, mała zamiana kolejki na bazie, jedzie Wiesiek. Pacjent widząc wchodzący zespół zbladł. Wiesiek z daleka idąc korytarzem krzyczał: "Dzień dobry, dzień dobry! hehe" Biel twarzy zaczęła zlewać się z prześcieradłem. Trasa z 5km wyniosła 12km. Zespół zdziwiony, że Wiesiek zna takie zakamarki rejonu i potrafi sprawić, że karetka prawie leci w powietrzu z towarzyszącym krzykiem bólu i kwikiem chlewni. Po dokonanym transporcie pacjent wyjęczał: "Ja... już... zrozumiałem... przepraszam..."
 5. https://iff.pl/user/23497-moniaa123/ poczytajcie sobie ... laska w d była i g widziała nie karmić trolla
 6. 125/1 ml
 7. Już dawno powiedziałam, że do pracy w aptece wystarczy umiejętność czytania i wiedza z reklam. Jak zabraknie jednego czy drugiego można powiedzieć magiczne "NIE MA, NIE MA, NIE MA".
 8. http://businessinsider.com.pl/finanse/rynek/dr-irena-eris-o-rynku-pracownika-w-polsce/kh99ss7 "Niestety, nie możemy za bardzo konkurować płacami, ponieważ hotelarstwo jest bardzo ciężkim biznesem. Nasze placówki są na bardzo wysokim poziomie. Poprzez właśnie hotelarstwo staramy się budować markę, która później przekłada się także na biznes kosmetyczny. Czym to skutkuje? Olbrzymimi kosztami stałymi. Dlatego też nie możemy szaleć z płacami. Nie związalibyśmy końca z końcem."