Praptaki

Użytkownik
 • Content count

  471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Praptaki last won the day on June 4 2015

Praptaki had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Praptaki

 • Rank

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

257,962 profile views
 1. haha a wiesz dlaczego jest 6 w bębenku? bo "liczy się człowiek a nie system" ! haha ale sie uśmiałem miłe zakończenie dnia:)
 2. haha, uszyj mu szelki, dobre:D
 3. i jedwab do włosów i szare mydło i skarpety męskie i olej kukurydziany można nabyć w aptece, dlatego warto niesłuszną ironię zamienić w działanie i postarać się o szerszy asortyment w Waszej aptece.
 4. raczej płakać, skandal żeby człowiek z dyplomem nie umiał poprawnie recepty wypisać. i co ,wydałaś czy odesłałaś do poprawki ?
 5. nie wiem czy to Wam opowiadałem bo to już kiedyś było. Przyszła kobieta w sprawie pracy, zostawiła podanie, wszystko niby ok ale jedyna ukończona szkoła to technikum hotelarskie. Odpowiadam że to jest apteka i wymagane jest odpowiednie wykształcenie a ona na to "No ale ja chce tylko tutaj na kasie siedzieć- nic więcej"
 6. z dzisiaj : " coś na opadającą macicę"
 7. przyszła kobieta, lat 58, głos prawie jak Senyszyn, wykupuje kilka recept,rozmowa przez komorkę: "Słuchaj Aniu muszę konczyć, pan jest wyjątkowo upierdliwy , przeszkadza mi co chwile, oddzwonie za chwileczkę, dobrze? buzka, pa"
 8. to coś z dzisiaj świeżego: -poprosze "hałsa". -yyy a na co to ma być? -na ból gardła. -ale nie znam tabletek na ból gardła o takiej nazwie -no są, jest taki serial, dr "hałs"" to takie tabletki chcę, tam obok stoją nawet Chodziło o czarne hoolsy.
 9. fajnie też że Reckitt Benckiser produkuje malinowy Nurofen dla dzieci
 10. świetny artykuł
 11. bo nie każda Spiriva ma inhalator dołączony a to może być mylące. Dziś była u nas awantura bo dzieciakowi ( na oko 6 -7 lat) nie sprzedałem Poltramu dla mamy
 12. to cos z dzisiaj: tabletki do odkażania kutrów rybackich
 13. w zimie br. mielismy awanturę bo pacjentka chciała 1 litr jodyny (!!) , nie chciała powiedzieć do jakiego celu , powiedziała nawet że nas zaskarży bo nie mamy prawa odmówić leku który jest bez recepty
 14. u mnie były osoby pytające się o : maszynki do depilacji, trutka na szczury, i największy hit: blok rysunkowy.była to trzezwa, w średnim wieku pani, rozmowa mniej wiecej tak wyglądała: -poproszę blok rysunkowy - słucham?? -poproszę blok rysunkowy -ale tu jest apteka, w aptece sa lekarstwa -no wiem że apteka, ale nigdzie nie mogę bloku kupić to myslałam że może u was dostanę...