Pontiaq

Nowy Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pontiaq

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  nie dotyczy
 • Izba Aptekarska
  Nie dotyczy
 • Miejscowość
  Maława
 • Województwo
  dolnośląskie
 • Stanowisko
  nie dotyczy
 • Miejsce pracy
  nie dotyczy

Recent Profile Visitors

505 profile views
 1. Dziękuję za odpowiedz, bo już miałem wątpliwości. Jeśli chodzi o naltrexon w małych dawkach to znam jego efekty uboczne, czyli świadome sny, działanie antydepresyjne i ewentualny problem z zaśnięciem jak się weźmie na noc - nadprodukcja beta-endorfin. Tego typu kuracje stosowane są w USA, są też testy kliniczne związane z LDN. W Polsce też masa ludzi to bierze na choroby autoimmunologiczne. Kierownik (profesor) mojej kliniki wie o moim LDN od lat, ordynator oddziału wie o LDN jak i innych lekach, które biorę - o każdym leku i suplemencie diety. Na ostatniej "normalnej" wizycie w 4 oczy usłyszałem od Pani ordynator (docent), że mnie podziwia za to co robię - chodziło o produkcje kapsułek z kwasu alfa liponowego oraz sylimaryny. P.S. LDN nie nadaje się do iniekcji i nie przyjmuje żadnych leków na takiej bazie. LDN przyjmuje się tylko oralnie. Nigdy bym też czegoś tak głupiego nie zrobił, pomijam już, że nie umiem Oczywiście rozumiem Twoją toskę i masz 100% rację, o każdym leku czy suplemencie diety powinien wiedzieć lekarz prowadzący.
 2. No ale ja już kupiłem destylator i zrobiłem zapas na prawie pól roku. To znaczy, że woda z destylatora jest zła?
 3. Już zrobiłem wodę w tym destylatorze. Destylowałem raz, bo potem osad zostaje na dnie, a to wszystko jest niestabilne ze względu na dużą chłodnicę i nie chciałem myć i kolejny raz wlewać. Woda przechodzi przez zmiękczacz i ma koło 5dH, potem ją gotowałem, aby coś tam jeszcze wytrącić i do destylatora. Po destylacji jeszcze raz zagotowałem i dałem do słoików i do zamrażarki. Lek to LDN, czyli naltrekson w małych dawkach - low dose naltrexone. Robię go z Adepend 50mg, dziennie bierze się 3-4,5mg. Na https://www.ncbi.nlm.nih.gov/ można o tym poczytać.
 4. Szukam rozwiązania do zrobienia czegoś jak najbardziej podobnego do wody do receptury aptecznej jak w tym linku http://aptekao.pl/preparaty-bez-recepty/9688-woda-oczyszczona-100-g-5909991243630.html Potrzebuje tego 100ml na dwa tygodnie do rozpuszczania leku, który biorę doustnie. Chodzi mi o to, że cena tej wody poszła do góry i chciałem ją robić sam. Na znanym portalu aukcyjnym są destylatory za około 200-300 zł oraz filtry RO, które są trochę droższe. Co będzie lepsze w moim przypadku? Wydaje mi się, że destylator będzie lepszy, bo filtr będzie długo stał bez użycia i woda w nim może zostać skażona? Tylko czy takim destylatorem mogę zrobić taką wodą, ewentualnie ile razy muszę ją destylować? Lek reaguje z węglanem wapnia. P.S. W aptece nie mieli wody aptecznej i Pani Farmaceutka doradziła zakup wody destylowanej na stacji benzynowej, ale tak się zastanawiam nad jej czystością i ewentualnym skażeniem jakimiś metalami? Taka woda destylowana jak do żelazka jest najprostrzym rozwiązaniem, ale czy dobrym? Z góry dziękuję za pomoc.