Lenah

Nowy Użytkownik
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lenah

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Izba Aptekarska
  Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi
 • Miejscowość
  R
 • Województwo
  łódzkie
 • Stanowisko
  Magister farmacji
 • Miejsce pracy
  inne
 • Zainteresowania
  architektura wnętrz,
  sport - piłka ręczna, siatkówka.
 1. Drodzy Farmaceuci, czy zajmujecie się na co dzień czymś innym niż apteka/hurtownia, jednakże również w ramach branży (praca w szkolnictwie policealnym, czy jako prelegenci szkoleń, współpraca z firmami farmaceutycznymi)? Poszukuję odskoczni od apteki, jednak mieszącej się w dziedzinie farmacji/biotechnologii. Byłabym wdzięczna za podzielenie się doświadczeniem.
 2. Rok temu byłam w tej samej sytuacji, myślę ze zawsze należy zaproponować więcej żeby zostawić pewien margines na negocjacje. Nie daj się zwieść argumentom o małym doświadczeniu, od pół roku je zdobywasz. Będąc na Twoim miejscu zaproponowałabym pracodawcy od 3500 do 4000 zł - tylko zdecydowaną kwotę z tego przedziału. Mówimy tu oczywiście o podstawowej pensji, w niektórych aptekach są również wypłacane premie, ale to już jako miły dodatek do podstawy. 3000 netto zł na chwilę obecną to niewiele......... Powodzenia!
 3. Bardzo ciesza mnie powyzsze posty odnosnie stawek, znajdzie to odzwierciedlenie w rozmowach z potencjalnym pracodawcą. Na poprawe humoru dodam, ze bedac osoba po stażu, na swojej pierwszej rozmowie o prace uslyszalam propozycje 4000brutto - rok 2017. Propozycja swietokrzyskiej niewielkiej, rodzinnej sieci. Dodatkowo 200zl premii na miesiac jesli bedzie 100% frekwencja w pracy, wyplacane zbiorczo co 3miesiace. Ja pracy nie przyjelam, ale przyjely inne, bardziej doswiadczone Panie Mgr.
 4. Wobec tego bardzo mnie to cieszy, gdyz zawodu zona nie uprawiam. Pozdrawiam.
 5. Witam. Czy ktos sie orientuje jak obecnie sytuacja na rynku pracy? Jaka stawka docelowo jest realna dla magistra z rocznym doswiadczeniem? Z moich doswiadczen - ostatnia propozycja, apteka w malej miejscowosci, 3500netto ze zwrotem kosztow dojazdu. Jak wasze doswiadczenia w tym temacie?
 6. Prosiłabym tylko o merytoryczne odpowiedzi
 7. Dziękuję, za wszystkie informacje, ale nie planuję wyjeżdżać do pracy za granicę, dlatego interesuje mnie tylko możliwość zaczęcia stażu wcześniej niż od października.
 8. Dziękuję za odpowiedź. Czy do tego wcześniejszego odbywania stażu potrzebny jest jakiś dużej wagi powód, czy wystarczą tylko chęci do pracy?
 9. Czy można rozpocząć staż od razu po obronie pracy magisterskiej, tj. od lipca bądź sierpnia? Czy też koniecznie trzeba czekać do października?
 10. @Rzymianka, nie skończyłam, dopiero jestem na 5 roku farmacji, ale zainteresowałam się tym kierunkiem na przyszłość
 11. specjalizacja z Farmacji aptecznej lub studia podyplomowe "Zarządzanie apteką" na UŁ(Wydział Zarządzania).
 12. Studia są ciężkie i na pewno mimo ze miałaś farmakologię, farmakognozję to nie przepiszą Ci oceny z tych przedmiotów, bo tu materiał będzie obszerniejszy, ale jeśli czujesz pasję to na pewno warto Powodzenia w dążeniu do celu, a ja służę pomocą w razie jakiś pytań co do studiów pzdr.
 13. . Witam. Jak przedstawiają się zarobki netto w województwie łódzkim magistra farmacji? w dużej odległości od ośrodka kształcenia (Łodzi)?