robert86

Farmaceuta +
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

robert86 last won the day on May 14 2015

robert86 had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About robert86

 • Rank

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny w Lublinie
 • Izba Aptekarska
  Lubelska Okręgowa Izba Aptekarska
 • Miejscowość
  Lublin
 • Województwo
  lubelskie
 • Stanowisko
  Magister farmacji
 • Miejsce pracy
  apteka otwarta

Recent Profile Visitors

2,109 profile views
 1. Witam. Lekarz nie powinien robić problemu z wystawieniem takiej recepty.
 2. Antidol o 2 w nocy na dworze mróz - 10 stopni i pada snieg pacjent przyjechał rowerem w krótkich spodenkach i koszulce ale za to w długim szaliku który majestatycznie powiewał na wietrze
 3. też z AFL Hydrominum, bo cena nie jest adekwatna do zawartości, jesli mozna w ogóle mówić tu o jakiejś zawartości.
 4. A ja używam Sinulan, ponieważ sprawdziłem na sobie i najlepiej mi pomaga ( przetestowałem chyba wszystko co mam u siebie na katar)
 5. Eee super to wygląda już wiem w co się ubiorę 30 kwietnia na medykalia w Lublinie
 6. Na stronie Ziko jest trochę ofert pracy, pewnie maja problemy z znalezieniem personelu więc robią wszystko żeby to zmienić. Czyli ziko omijamy szerokim łukiem
 7. Jeśli chodzi o grosze to często pytam czy może być bez grosza albo jak mi się nie chce pytać to wydaje więcej żeby mieć spokój.
 8. Nie wiem jak inni pracodawcy, ale w mojej sieci nie ma to najmniejszego znaczenia i możesz sobie śmiało odpuścić wpisywanie tego.
 9. robert86 zamówiono
 10. No tak to co ma powiedzieć technik stażysta który jako jedyny z całego roku znalazł sobie aptkę na staż. Nie panie kierowniku ja to nie posprzątam apteki, i proszę mnie do tego nie zmuszać bo inaczej pójdę na staż do apteki obok Proszę was, takie mamy realia na rynku pracy a pracodawcy wykorzustują to z premedytacją, myślałem, że takie cuda tylko w sieciówkach się dzieją ale jak widać pracodawcy farmaceuci też mają w głębokim poważaniu wizerunek naszego zawodu.
 11. No i niestety ale tak wygląda praca w niektórych aptekach. Ale to głównie chodzi oo apteki którymi kierują nie farmaceuci.
 12. Była zatrudniona pomoc na pełen etat, ale nie za bardzo zależało jej na pracy, wic została zwolniona. Na jej miejsce został zatrudniony technik na stażu, który ogarnia wszystko 10 razy szybciej i przydaje się dużo bardziej w aptece. Tak więc zwolnienie pomocy wyszło na dobre.
 13. "A i jeszcze poprosze syrop śluzoplazmowy" made my day
 14. Ale chyba dokładniejszej strony gdzie można sprawdzić interakcje nie ma w języku polskim, także sprawdzić można a jak są jakieś wątpliwośći zawsze udać się do lekarza albo farmaceuty i wszystko wyjasnimy
 15. Technik to na pewno nie może, a jeśli chodzi o magistra to juz zależy jak kto prawo zinterpretuje a właściwie jak interpretuje prawo dany oddział WIF I własnie ten brak jasności przepisów zapewni nam jeszcze na długie lata tematy do rozmów