Pompkins

Nowy Użytkownik
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pompkins

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  nie dotyczy
 • Miejscowość
  Zielona Góra
 • Województwo
  lubuskie
 • Stanowisko
  nie dotyczy
 • Miejsce pracy
  nie dotyczy

Recent Profile Visitors

1,303 profile views
 1. Witam, chciałbym się zwrócić z pytaniem czy w trakcie kuracji antyrefluksowej, przyjmując Controloc 20, mogę przyjąć Cirrus. Przeczytałem ulotkę i wspomniane zostały tam inhibitory bomby protonowej, co wzbudziło moją niepewność. Pozdrawiam
 2. Dziękuję za odpowiedź. Od teraz będę spokojniej spoglądał na tego typu rzeczy.
 3. Serdecznie dziękuje za uspokojenie. Chyba faktycznie mój przypadek jest ciężki, chodzi mi o kwestię hipochondrii. Aby na przyszłość nie zawracać nikomu głowy a samemu nie narażać się na niepotrzebny stres, którego niestety mam pod dostatkiem. Kiedy potencjalne ukłucie powinno zwrócić szczególną uwagę? Jest to dość nurtujące zagadnienie, a zalew często sprzecznych informacji z różnych niesprawdzonych źródeł w tym zdecydowanie nie pomaga.
 4. Witam Podczas próby skrócenia łańcuszka zegarka ukułem się w palec. Zawleczka, która utrzymuje poszczególne cząsteczki łańcuszka ukuła mnie lekko w palec. Kropelka krwi wyleciała, natychmiastowo udałem się do łazienki umyć rękę. Polałam palec wodą utlenioną. Zawleczka, choć zegarek było nowy, mogła być zardzewiała bądź coś w ten deseń. Wbiła się ona bardziej na płasko, niż wgłąb. Ukłucie ma ok 3 mm, wygląda jak ukłucie po drzazdze. Czy powinienem się bać? Czy grozi mi zakażenie HIV albo innym świństwem? Czy grozi mi coś poważnego? A może moje obawy są bezpodstawne i jedyną diagnozą jaką można mi przypisać to ciężki przypadek hipochondrii?
 5. Witam, Sezon przeziębień dotarł również i do mnie. Postanowiłem zażyć ostatnie dwie saszetki Choligripu Max. Ponieważ objawy do końca nie ustąpiły, zakupiłem Theraflu Extra Grip. Czy po odczekaniu tych 4-6 godzin od zażycia ostatniej saszetki Choligripu, mogę go bez obaw przyjąć i kontynuować kurację, ale już z Theraflu? Pozdrawiam
 6. Dziękuje za tak szybką odpowiedź. Coraz bardziej cenie sobie to forum. Pozdrawiam.
 7. Witam. Podczas nalewania wody, poparzyłem się wrzątkiem. Ranę natychmiastowo opłukałem zimną wodą, po czym trzymałem rękę w zimnej wodzie przez ok. 40 min. Poparzenie jest raczej I stopnia. Dłoń jest lekko zarumieniona, w trzech miejscach skóra sie zmarszczyła. Co powiniem zrobić z tym przypadkiem? jakies maści? Co z opatrunkiem? Jeśli chciąłbym wziąc jakieś leki przeciwbólowe, to czy stanie się coś zażywając je, podczas kuracji Klindacinem T? Pozdrawiam.
 8. Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Wiem, że regularne picie może szkodzić na cerę, ale w moim przypadku spożywanie alkoholu jest bardzo rzadkie, jedynie przy większych imprezach coś popije, a na ogół staram się tego typu rzeczy nie nadużywać. Dziękuje jeszcze raz za fachową pomoc.
 9. Witam. Dermatolog zapisał mi maść na trądzik. Klindacin T mam stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Jak dotąd zdążyłem go użyć tylko trzy razy. Sprawa wygląda tak, że w piątek wybieram się na dłużej planowaną imprezę, gdy brałem pierwsze dawki całkowicie, zapomniałem o moich planach i teraz mam następujący problem. Na imprezie jak można się domyślić będzie alkohol. NIe zależy mi na wypiciu jakichś monstrualnych ilości, trzy kieliszki po 50ml i to wystarczy. Przeczytałem dokładnie ulotkę dołączoną do maści, ale niestety nie ma tam nic o działaniu Klindacinu T na alkohol. Chodzi mi o to, czy mogę sobie normalnie wypić te trzy kieliszki, używając maść? Czy powinienem sobie zrobić dwudniową przerwę od maści do czasu imprezy i następne dwa dni po? Co mam zrobić? Bardzo liczę na pomoc na fachową pomoc. Pozdrawiam.