MPw

Farmaceuta ++
 • Content count

  471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

MPw last won the day on September 7 2017

MPw had the most liked content!

Community Reputation

261 Excellent

About MPw

 • Rank
  ROSOMAK MPV

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Izba Aptekarska
  Kaliska Okręgowa Izba Aptekarska
 • Miejscowość
  Pleszew
 • Województwo
  wielkopolskie
 • Stanowisko
  Kierownik apteki
 • Miejsce pracy
  apteka otwarta
 • Zainteresowania
  Szerokie.

Recent Profile Visitors

4,688 profile views
 1. http://www.wiocha.pl/1472175,Wlacz-myslenie
 2. W uzupełnieniu 2 linki. Pierwszy jest do mojego - wygrałem! - wyroku. http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/F146CDF2C3 Drugi do najnowszego, ze Szczytna. Też wygrała farmaceutka. http://www.orzeczenia-nsa.pl/wyrok/ii-sa-ol-486-17/prowadzenie_aptek_i_hurtowni_farmaceutycznych_skargi_na_uchwaly_rady_powiatu_w_przedmiocie_art/1bbaf88.html?q=&_symbol=620_6203&_haslo=Prawo+miejscowe&_sad=Wojewódzki+Sąd+Administracyjny+w+Olsztynie&_skarzony=Starosta&_okres=2017_08
 3. Jeśli ktoś nie chce bezsensownych i niepłatnych dyżurów, może skorzystać ze sprawdzonego algorytmu. Wbrew pozorom - nic skomplikowanego. https://mgr.farm/opinie/dyzury-aptek-za-700-zl-za-noc-czesc-1 https://mgr.farm/opinie/dyzury-aptek-za-700-zl-za-noc-czesc-2 https://mgr.farm/opinie/dyzury-aptek-za-700-zl-za-noc-czesc-3
 4. Piwo kobiety vs. mężczyźni:
 5. Tak, mieli. Ordnung (oder Sauber) muss sein! W moim mieście z trudem powstała wtedy druga apteka, co się utrzymało aż do końca komuny. W każdym razie długo nie mogła powstać, bo chciał ją otworzyć polski farmaceuta, który byłby konkurentem dla dotychczasowego monopolisty, Niemca. Geo- i demografia w każdym calu.
 6. To chyba Otto von Bismarck powiedział, że robienia kiełbasy i polityki lepiej nie pokazywać publicznie.
 7. To był 2009 rok. Inni ludzie "zarządzający" Samorządem. Naciskałem w tej sprawie (w innych też), ale kto by tam słuchał magistra z interioru... Oni naprawdę byli lampowi, a nie cyfrowi.
 8. "Ja też pracuję w aptece, w której jest dwóch stażystów techników. Przepisy przepisami, ale na czyimś koncie oni muszą sprzedawać." Oczom nie wierzę! Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie herezje wypisujesz?
 9. Myślę, że raczej powinnaś się liczyć z kłopotami. Taki dodatek, niepieniężny. Skutek może być kosztowny dla Ciebie i kierownika. Oby nie dla pacjentów.
 10. Niestety nasz kot przepadł był w trakcie leczenia.
 11. W związku z ostatnimi wydarzeniami w Syrii, Brytyjczycy poczuli ukłucie niepokoju. W związku z tym, w Wielkiej Brytanii podniesiono stopień zagrożenia z "Podirytowany" do "Zezłoszczony". Jak zapowiadają źródła rządowe, może on zostać powtórnie podniesiony do "Rozgniewany", lub nawet "Oburzony". Anglia ostatni raz podniosła stopień zagrożenia do "Oburzonego" w 1940, kiedy prawie skończyła się herbata. Zmieniono również kategoryzowanie terrorystów. Dotychczas określano ich jako "Męczących", teraz znaleźli się w kategorii "Nieznośnych". Ostatni raz użyto tej kategorii zagrożenia w 1588, kiedy Brytanii zagrażała hiszpańska armada. Szkoci z kolei zmienili poziom zagrożenia z "Wkurieni" na "Skopmy tyłki s-ysynom". Szkoci nie znają innych poziomów zagrożenia. Własnie dlatego przez ostatnie 300 lat byli wystawiani na pierwszej linii przez Armię Brytyjską. Rząd Francji ogłosił wczoraj zmianę poziomu zagrożenia z "Uciekaj" na "Kryj się". To prawie najwyższy stopień w tamtejszym systemie - wyżej są jedynie "Kolaboruj" i "Poddaj się". Podniesienie poziomu zagrożenia ma związek z pożarem fabryki białych flag, który znacząco zmniejszył zdolności obronne francuskiej armii. Włochy zmieniły poziom zagrożenia z "Mów głośno i gestykuluj" na "Pręż muskuły". Pozostałe dwa poziomy to "Nieefektywne operacje wojskowe" i "Zmiana stron". Niemcy zmienili alert z "Pogardliwej arogancji" na "Załóż mundur i śpiewaj pieśni marszowe". Pozostałe dwa poziomy to "Najedź sąsiadów" i "Przegraj". Belgowie z kolei są na wakacjach (jak zwykle). Jedynym zagrożeniem, jakiego się obawiają, jest przeniesienie kwatery głównej NATO z Brukseli. Hiszpanie są podekscytowani, z pierwszego rejsu swoich nowych łodzi podwodnych. Są one pięknie zaprojektowane i mają szklane dno, dzięki czemu nowe okręty Hiszpańskiej Marynarki Wojennej mogą oglądać stare okręty Hiszpańskiej Marynarki Wojennej. W tym samym czasie Australia podniosła poziom zagrożenia ze "Spoko wodza" na "Biedzie dobrze, ziomek". Do najwyższego poziomu zagrożenia pozostały "Kurka, chyba odwołam grilla w weekend" i "Grill odwołany". Nigdy w historii Australii nie wystąpiła jeszcze sytuacja wymagająca odwołania grilla.
 12. Moja Kaliska OIA liczy ok. 450 członków. Tyle w kwestii budżetu trzymanego chciwymi łapskami przez skarbnika (wolontariat!) - do usług.
 13. Syrop prawoślazy przewijał się tu wiele razy. Tej wersji jednak nie było: syrop lewośladowy.
 14. Magdalena Grzebałkowska: "Wojna i pokój 1945". Niesamowita książka! Żona mówi, że "Beksińscy" jest równie dobra, ale mnie nie ciagnie do ich mrocznych wizji artystycznych. Dziś wieczorem idziemy z żoną na spotkanie z autorką.
 15. Nie kończ!