alexbia

Farmaceuta +
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

alexbia wygrał w ostatnim dniu 11 Lipiec

alexbia ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14 Good

O alexbia

 • Ranga

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  OTC
 • Stanowisko
  Kierownik hurtowni
 • Miejsce pracy
  hurtownia farmaceutyczna

Ostatnio na profilu byli

850 wyświetleń profilu
 1. U siebie w hurcie też chłopakom z magazynu każesz nalepiać kolorowe karteczki?
 2. Tutaj się mylisz. Wydajesz dwa najmniejsze opakowania widniejące na liście refundacyjnej. Jak jest opakowanie po 5amp to wydajesz sumarycznie 10.
 3. Te studia nie przysporzą Ci ani dodatkowej pensji, ani uprawnień, a zdobyte kompetencje nie będą brane pod uwagę. Szkoda energii
 4. co to jest Farmacja Medyczna? o takim czymś nie słyszałem. Sylabus może jakiś? Program?
 5. Znać prawo farmaceutyczne, Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii, o receptach lekarskich i o izbach aptekarskich.
 6. Dobra, żarty żartami ale sytuacja jest nie do śmiania się tylko do płakania. 2200 netto płacą i za 2200 netto ludzie nie tylko pracują ale zapieprzają jak małe samochodziki. Ja patrzę i płakać mi się chce.
 7. A w Białymstoku dalej wesołe 2200 panuje
 8. Takie realia w Polsce. Ale jak ktoś zmotywowany to na pewno da radę. Uczelnia naprawdę dużo uczy wiedzy fachowej, kształci jako dydaktyka, daje umiejętność wystąpień publicznych, wyuczają angielskiego na dobrym poziomie. Nie jest łatwo. Ciągnę jeszcze etat w hurtowni, dziecko, specka... zapie**alam z uporem maniaka . Jak się nie zmieni w najbliższych latach w polskiej farmacji to swobodnie wyjadę za granicę - tam mnie chętnie wezmą, dobrze zapłacą, potraktują jak fachowca.
 9. Ja teraz robię w Białymstoku, skończyłem 2 semestry, ale bardzo intensywne. Zapłaciłem już 3k pln. Są TYLKO wykłady właśnie tak jak piszesz, często oderwane w ogóle od rzeczywistości aptecznej. Nie wiem jak wy ale ja żałuję kasy i czasy, które poświęciłem. Zapłaciłem już połowę i nie rzucę tego w trakcie i dokończę.. Na chwilę obecną specjalizacja nie daje absolutnie żadnych dodatkowych uprawnień i nie przynosi żadnych dodatkowych pieniędzy. Polecam z kolei studia doktoranckie, ja czuję że się niesamowicie rozwinąłem po jednym roku jako fachowiec.
 10. Gdybym wiedział, że jesteś farmaceutką to bym Ci powiedział.
 11. Przeszło AdA i geo/demo. Cieszymy się czy nie? Bo ja już sam nie wiem.
 12. A co jest wart? Lekarzowi płaci się 100pln/h, farmaceucie 25pln/h. Lekarz ma decyzyjność, satysfakcję, korzysta z wiedzy i prestiż, a farmaceuta robotę na kasie (pik pik pik, trzydzieści pinć złotych, reklamówkę doliczyć?) Ja tam bardzo żałuję decyzji o rozpoczęciu studiów farmaceutycznych .... a tym bardziej decyzji o ich zakńczeniu.
 13. Ja też tak uważam. Skromnym to trzeba być w życiu a nie na stemplu. Robię speckę, robię doktorat i jeżeli wrócę do apteki to jedno i drugie sobie dorzucę do stempla.
 14. ja mam duży stempel Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej mgr farm. Jan Kowalski tel. 123 456 789 jan.kowalski@hurtownia.pl