alfaa

Nowy Użytkownik
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by alfaa


 1. Witam, oferta dodatkowej pracy znów aktualna. Poszukujemy osoby, do której obowiązków należałoby opracowanie opisów suplementów i leków na łamach portalu internetowego. Opis musi zawierać informacje o ogólnym działaniu aktywnej substancji oraz o wskazaniach, przeciwwskazaniach czy interakcjach. Opis nie może zbyt lakoniczny. Materiał musiałby zostać w miarę szybko przygotowany. PRACA ZDALNA, bez ram czasowych. Rozliczenie na podstawie ilości przygotowanych opisów. W miarę rozwoju serwisu możemy zaproponować inne granty z tytułu współpracy. Organizację pracy pozostawiamy dowolną — z tym minimum, aby tygodniowo znalazło się 10 opisów na stronie WWW. Rozliczenia w wygodnym terminie. Osoba kontaktowa: marek-taciak małpa o2.pl lub prosimy o odpowiedź w wiadomości prywatnej
   

 2. Witam

  Poszukuję 2-óch osób z lekkim piórem i odpowiednimi kwalifikacjami(popartymi dowodami - aktualna legitymacja studencka czy dyplom..) do wykonywania streszczeń/opisów leków. Praca w dogodnym dla was czasie, zdalna.

  Wasze CV lub LM proszę wysyłać na adres: marek-taciak małpa o2.pl, gdzie małpa to @.

   

  Również posiadam jednorazowe zlecenia do farmaceuty odnośnie nazw handlowych leków(sprawdzenie bazy danych pod kątem aktualności nazw) - osoby zainteresowane proszę o kontakt.