zorik

Farmaceuta +
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

zorik wygrał w ostatnim dniu 21 Luty

zorik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

37 Excellent

O zorik

 • Ranga

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Izba Aptekarska
  Zachodniopomorska Okręgowa Izba Aptekarska
 • Miejscowość
  zachodniopomorskie
 • Województwo
  zachodniopomorskie
 • Stanowisko
  Inne
 • Miejsce pracy
  apteka otwarta

Ostatnio na profilu byli

1682 wyświetleń profilu
 1. Odczytanie to nie problem, ale wiem czy to Twoje wyniki... Myślę, że wizyta u ginekologa będzie najlepszym rozwiązaniem. Przykro mi.
 2. Masz duuużo racji, ale syn szedł na farmację niekoniecznie z zamiarem pracy w aptece .
 3. Nie, nie obraziłem się za stary jestem i za dużo przeszedłem, po prostu nie lubię moralizatorskiego tonu ot ... i tyle. Rzadko się udzielam gdyż prawie każda dyskusja tak się kończy. Myślę, że nasze dialogi nie są powiązane z tematem Bez urazy...
 4. Myślę, że warto zakończyć temat, ponieważ zaczyna się filozofowanie i gdybanie. Absolwent farmacji i informatki nie musi pracować tylko w aptece wbrew opinii niektórych, a gdzie -to już jego sprawa... , jak napisałem "szlifuj języki" Jeżeli musisz mieć ostatnie zdanie, tak " będzie czyścił kurz".
 5. Farmacja to nie tylko apteka otwarta.... mój syn kończy farmację, ale zaczyna informatykę i chce to połączyć. Ponadto jesteś młody i cały świat jest przed Tobą radzę szlifować język . Powodzenia !
 6. Wtrącę swoje 3 grosze. Mów za siebie... O ile w przykładowej cukrzycy nie bawiłbym się w ustalanie dawki, bo to nie moja rola, ale jest inne pole do działania, zapraszam do aptek w małych miasteczkach i wsiach to zobaczysz, jak przydaje się wiedza i jak bardzo jest NIEZBĘDNA, nie ta wykuta na idiotycznych szkoleniach i kursach,czy studiach, ale ta nabyta, przez lata praktyki ( a u mnie także pracy w szpitalu). Nie jest to miejsce do echów i achów, ale mógłbym podać kilka znaczących przykładów ... , tylko w jakim celu ? Podam tylko jeden z wielu, ale może najmilszy- telefon od okulistki z kliniki z podziękowaniami o pacjencie, którego zmusiłem do wizyty u specjalisty i dlatego dzisiaj widzi. Jakoś nikt przez lata niczego nie "zauważył"a "wiejski"aptekarz tak- miłe... Niestety brakuje większej swobody w lekach , ale to inny temat. Czy od razu musisz się brać za farmakoterapię cukrzycy, czy nadciśnienia, a może skromności leczenia ran, oparzeń i innych prostych schorzeń na które rodzinni nie mają czasu , ochoty lub wiedzy... Uff koniec.
 7. W załączniku, proszę zwrócić uwagę na daty pism. 430_0432_MZ_Dzielenie_opakowan_CALOSC.pdf
 8. Dzięki
 9. Oj tak a później w barze mlecznym a na koniec powrót do domu Miłego wypoczynku wszystkim...
 10. Dziękuję Krakusom w liczbie 0 za podpowiedzi ( lunak pomimo, że daleko dzięki za info). Skorzystam ze źródeł ogólnie dostępnych
 11. ... ale od tego d...a rośnie ale chociaz oczy nacieszę
 12. Już dawno brak biletów do Auschwitz, więc chcemy zacząć od Birkenau i podjechać po 16 do As. Czy da się wtedy wejść ? podobno da się...przynajmniej tak opisują na stronie -jakaś dobra knajpka, kafejka przy Starym Mieście, jakaś galeria (Mleczko oczywiście będzie obowiązkowo) może jakieś ciekawe miejsce z dala od ryczącego tłumu itp itd. Może Coś się K-rk będzie się działało w tym czasie -na wolnym "wybiegu" lub w okolicach. Może coś polecasz do obejrzenia w drodze do K.L Asch, nie konieczne autostradą itp. dawno mnie w Krakowie nie było... Podziemia S.M. już zaklepane Oglądanie nowych sarkofagów niekoniecznie mnie interesuje, już bardziej stare i wiekowe...
 13. Byłoby miło gdyby odezwał się jakiś "Krakus" lub "Krakuska" Chciałbym podpytać się o kilka rzeczy w Krakowie i okolicach na "majówkę"
 14. A co zrobicie jak przyjdzie smutny pan lub pani a w aptece będzie 30+ i nakaże zutylizować cały magazyn .. U nas w okolicach ostatnio jeździli bez zapowiedzi i... nie ma mgr. "ZAMYKAMY"
 15. Dziwne powinno być widać. Zobacz w ustawieniach Np APW41 -APW11-Taksacja -jaki masz Rodzaj wydruku "Waski Elzab" czy "zwykły"?