sunlounger

Farmaceuta +
 • Content count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

sunlounger last won the day on September 8 2014

sunlounger had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About sunlounger

 • Rank

Informacje o użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Uczelnia Wyższa
  Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
 • Miejscowość
  Wrocław
 • Województwo
  dolnośląskie
 • Stanowisko
  Magister farmacji
 • Miejsce pracy
  apteka otwarta
 • Zainteresowania
  muzyka elektroniczna, historia XX wieku,

Recent Profile Visitors

2,939 profile views
 1. Możliwości jest wiele - stacjonarne konferencje, szkolenia oraz kształcenie online.
 2. Wystarczy wejść na stronę Dziennika Ustaw odnaleźć rozporządzenie z 2002r. i pokazać inspektorowi, że ma ono status : OBOWIĄZUJĄCE. Od decyzji można się również odwołać, czyż nie?
 3. Np. Data wystawienia datownikiem a data realizacji odręcznie? Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 4. Kfiaciarka dopisek to nie poprawka dobrze zrozumiałem czy daje mi się we znaki retaksacja tony dzisiejszych recept? Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 5. Zgadzam się z Wallanderem. Sytuacja jest patologiczna, ale niestety w obecnym stanie prawnym każdy orze jak może - gdyby w aptekach moznaby było zarabiać na lekach to suple zostałyby zmarginalizowane. Niestety każdy z nas ma na głowie rodzinę i kredyt, więc wolontariuszem w dłuższej perspektywie być się nie da. W tej chwili prywaciarz czy sieciówka, czy magister-właściciel - nie ma większej różnicy.
 6. Uzależniony od Football Managera i FIFY ;-)
 7. Na przykład u mojego poprzedniego pracodawcy nie przyjmowaliśmy recept na III-P i IV-P bez kodu kreskowego. Podobnie zresztą nie przyjmowaliśmy psycholi bez PESELU. Obecnie przyjmujemy bez kodu - ale uważam, że nie jest to zbyt rozsądne podejście. Wielokrotnie miałem podrabiane recepty z tej grupy.
 8. Popieram kolegę. Sami siebie nie szanujemy - czy każdy z nas może stanąć przed lustrem i powiedzieć prosto w oczy - jestem prawdziwym farmaceutą, mam niezależny zawód i sam podejmuję decyzje?
 9. Przecież Szanowny Pan pracował w sieci! Życiowy sukces! Praca w korporacji i to na samym jej dnie, to coś o czym marzę od momentu otrzymania dyplomu!
 10. Ostatnio "Europa Walczy" Normana Daviesa, a teraz "Powstanie 44". W przyszłości "Boże Igrzysko:....
 11. To proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób Broncho-Vaxom czy Luivac posiada swoją charakterystykę produktu leczniczego? W jaki sposób został zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, jeśli twierdzisz że nie ma badań? Z tego co mi wiadomo nim produkt leczniczy zostanie zarejestrowany musi przejść przez 3 fazy badań klinicznych? W charakterystyce zazwyczaj znajduje się metodologia i wyniki badań klinicznych.
 12. Jako mały dzieciak miałem często nawracające infekcje górnych dróg oddechowych (kilka-kilkanaście razy w roku). Nic nie pomagało, a jedynie zaleczało na moment. Od kiedy przyjmowałem Broncho-Vaxom temat infkecji poszedł w niepamięć. Do dzisiaj w ogóle nie choruję.
 13. W jeżówkę nie wierzę. Za to bardzo dobrym rozwiązaniem u osób z nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych jest Broncho-Vaxom. Ponadto od kilku lat mam fazę na domowy sos czosnkowy i od tego czasu (5-6 lat) tylko raz dopadło mnie przeziębienie. Oczywiście z czosnkiem nie można przesadzać. Jak ze wszystkim...
 14. + Banany, Litorsal i ewnetualnie Alka-Prim ;-) Panie Doktorze - pytanie miało wymiar satyryczno-ironiczno-prześmiewczy :-) Podłączam się do pytania.