Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 24.04.2017 we wszystkich miejscach

 1. 3 points
 2. 2 points
 3. 2 points
  Jak raz sobie pociągniesz na imprezie to spoko - nic Ci się nie stanie, najwyżej będzie rzyg. Jeśli się ubzdryngolisz, no to rzyg murowany i mdłości przez następne kilka dni. Umrzeć nie umrzesz - uszkodzić wątroby - nie uszkodzisz permanentnie. O co chodzi? Isotretinoina jest metabolizowana w wątrobie. Alkohol też. Jak tramwaj zatłoczony od pętli, to się musi trochę ulać po drodze żeby ktoś mógł wsiąść, silnik też się szybciej zagrzeje. Innymi słowy - wątroba ma swoją wydajność - jej obciążanie może dać Ci znać. Oczywiście nie ma mowy żeby seryjnie żłopać i brać isotretynoinę, bo to droga do samego końca - Twojego lub alkoholu.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Poza tym co koledzy pisali o zdjęciu gipsu i bandażu elastycznym, cos jeszcze może odczytałabym. Puszczam wodze fantazji: 14 (oddział NFZ ?) jedenasta porcja brania antybiotyku stan (?) uogólniony z mniejszym lub minimalnym czymś (deh... lub dek...) może dekompensacją zastosowano promazynę po czym leczono p/bólowo (raczej na zasadzie domysłu) – skoro lekarz ortopeda traumatolog to z pewnością coś musiało boleć na końcu kod choroby, zdaje mi się że świadczy o jakimś urazie nadgarstka lub ręki (S60) może coś odgadłam
 6. 1 point
  To po co ludziom seks? Tylko w celu prokreacji? A co z tymi co dzieci nie mogą mieć. Oni moga kopulowac dla przyjemności? To jawna dyskryminacja osób płodnych !
 7. 1 point
  Ale czy oni nie wiedzą, że z tego jest beka? Czy wiedzą ale udają, że nie wiedzą? Jak się tam kręcicie w tych środowiskach to może ich oświećcie, co prosty lud myśli o tych wierszach i sztandarach. Ja bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadł jakbym miał publicznie takie wierszydło odczytać, o jego napisaniu nie wspomnę.
 8. -1 points
  Przeklejam z innego tematu: http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Lidl-podwyzki-od-marca-2017-roku-00035681
 9. -1 points
  Czy orientuję się ktoś ile zarabia mgr farmacji po stażu w województwie kujawsko-pomorskim w aptece całotygodniowej?
 10. -1 points
  Witam Jestem tu nowa. Planuje otworzyć aptekę w Katowicach. Chciałabym waszych porad na co zwrócić uwagę kupując wyposażenie. Na razie wiem tylko tyle ile przeczytałam w tym artykule xxx Będę wdzięczna za wskazówki.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00