fbpx

Dzień dobry – szukam tabletek z czerwonego ryżu Polixar Neo,…

0

Dzień dobry – szukam tabletek z czerwonego ryżu Polixar Neo,dla mnie to dobry lek na utrzymanie dobrego poziomu cholesterolu.Nie mogę nigdzie kupić.Proszę o pomoc.

2 miesiące temu
Mężczyzna
68 lat
Dotyczy leku Polixar Neo
1
0

Rzeczywiście produkt ten jest niedostępny w aptekach. Niemniej istnieje kilka preparatów o zbliżonym składzie, np. Monolipid K albo Lipiforma Plus.

10 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?