fbpx

Dzień dobry. Przyjmuję Cezarius 500 – 2 razy dziennie. Psych…

0

Dzień dobry. Przyjmuję Cezarius 500 – 2 razy dziennie. Psychiatra zapisał mi Pregabalin Sandoz 50 – 1 dziennie. Czy od takiego zestawu mogło nastąpić zatrucie organizmu? Nadmieniam, że ważę 50 kg.

2 miesiące temu
Kobieta
34 lat
Dotyczy leku Pregabalin Sandoz
1
0

Stosowanie razem leków Cezarius oraz Pregabalin Sandoz może nasilić działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, senność, dezorientacja i trudności w koncentracji. U niektórych osób, zwłaszcza w podeszłym wieku, mogą wystąpić zaburzenia myślenia, osądu i koordynacji ruchowej. Jeśli zaobserwowała Pani podobne objawy, warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

13 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?