fbpx

Dzień dobry . Czy można zażywać jednocześnie lek solian 50 m…

0

Dzień dobry . Czy można zażywać jednocześnie lek solian 50 mg z lekiem latuda 18,5mg . Czy zachodzą interakcje pomiędzy tymi lekami . Dziękuję za odpowiedż.

2 miesiące temu
Kobieta
54 lat
Dotyczy leku Latuda
1
0

Pomiędzy lekiem Solian oraz Latuda nie stwierdzono występowania interakcji. Trzeba mieć na uwadze fakt, że oba leki są zaliczane do grupy neuroleptyków oddziaływających na ośrodkowy układ nerwowy i w połączeniu mogą zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych

1 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?