fbpx

Dzień dobry.Czy lek Dulsevia koliduje lekiem propranolol?…

0

Dzień dobry.Czy lek Dulsevia koliduje lekiem propranolol?

2 miesiące temu
Kobieta
43 lat
Dotyczy leku Dulsevia
1
0

Duloksetyna zawarta w leku Dulsevia może zwiększać stężenie i działanie propranololu we krwi. Aby bezpiecznie stosować oba leki, konieczne może być dostosowanie dawki lub częstsze monitorowanie przez lekarza. Jeśli zaobserwuje Pani niepokojące działania niepożądane, należy skonsultować się z lekarzem.

6 czerwca 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?