fbpx

Dzień dobry. Czy lek betaserc (na szumy uszne) może wpłynąć …

0

Dzień dobry. Czy lek betaserc (na szumy uszne) może wpłynąć na wyniki krwi? Morfologię, próby wątrobowe itp. Jeśli skończyłem go brać kilka dni przed badaniem?

3 miesiące temu
Mężczyzna
33 lat
Dotyczy leku Betaserc
1
0

Według danych dostępnych w literaturze naukowej oraz dokumentach producenta, takich jak ulotka oraz karta charakterystyki produktu, Betaserc nie wpływa na wyniki badań krwi.

17 maja 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?