fbpx

Dzień dobry, czy ketrel w dawcę 25 mg wchodzi w reakcje z ni…

0

Dzień dobry, czy ketrel w dawcę 25 mg wchodzi w reakcje z nitrazepamem? Czy oba leki mogą być bezpiecznie stosowane jednocześnie?

3 miesiące temu
Kobieta
20 lat
Dotyczy leku Ketrel
1
0

Kwetiapina zawarta w relu Ketrel wpływa na czynność ośrodkowego układu nerwowego. Dlatego należy zachować
ostrożność, stosując ją jednocześnie z innymi lekami działającymi na ośrodkowy układ nerwowy, w tym z Nitrazepamem. Ich jednoczesne stosowanie zwiększa ryzyko nadmiernej sedacji (uspokojenia).

23 maja 2022
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?